Plné boky Monicy Bellucciovej? Nebojí sa odhaliť ich ani po 50-ke

03.07.2017 16:40

Herečku Monicu Bellucciovú už desaťročia titulujú ako dokonalú filmovú zvodkyňu. Hviezda nesklamala ani na filmovom festivale v Taormine.

Herečka Monica Bellucci si od kolegu...
Herečka Monica Bellucci si od kolegu Pierfrancesca Favina prevzala cenu na filmovom festivale v Taliansku. Autor: SITA/AP, Claudio Onorati

Päťdesiatdvaročnú krásku a rodáčka zo stredného Talianska zavolali na filmový festival v sicílskom letovisku, kde sa premietal nový film Emira Kusturicu Na mliečnej dráhe. Bellucci získala cenu ako najlepšia herečka a práve na slávnostnom ceremoniáli prekvapila jemne provokatívnymi šatami. Herečka si obliekla kreáciu z čiernej čipky, ktorá odhaľovala jej plnšie boky aj nohy. Celkom jasne bolo pod látkou transparentnej sukne vidieť čierne nohavičky.

Matka dvoch detí a hviezda filmov ako Malena či Matrix sa podobne odvážne predstavila aj na nedávnom filmovom festivale v Cannes. Talianka sa v posledných mesiacoch vrátila do svetiel reflektorov a sústredila na seba viac pozornosti. Dôvodom má byť niekoľko úloh a projektov, v ktorých sa do konca roka ešte objaví.

Herečka Monica Bellucci ďakuje za filmové...
Herečka Monica Bellucci ďakuje za filmové ocenenie. A predvádza poloodhalené boky. Autor: SITA/AP, Claudio Onorati

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Taormina #Sicília #Monica Bellucci #festival #boky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak sa dnes necítite dobre, ostaňte radšej doma a oddýchnite si.
Neodkladajte prácu na neskôr, nakopí sa...

+ Nemyslite už na včerajšok, zahoďte to za hlavu, dnes vás čaká krásny deň..
Pracujte sami na sebe, oplatí...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk