Láska na štart! Zamilovaný Phelps aj lyžiar s priateľom na cenách ESPY

Športu, ale aj láske bol zasvätený červený koberec na vyhlásení stredajších cien ESPY 2017. Hviezdni športovci totiž priniesli svoje lásky.

14.07.2017 11:01
debata
Plavec Michael Phelps s manželkou Nicole Johnson. Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Plavec Michael Phelps s manželkou Nicole Johnson. Plavec Michael Phelps s manželkou Nicole Johnson.

Na slávnostnom ceremoniáli nechýbal napríklad plavec Michael Phelps, ktorého sprevádzala pôvabná manželka Nicole Johnson. Dvojica vyzerala naozaj zamilovane a aj objektívom venovala pár úsmevov a bozkov.

Modelka a bývalá Miss World Olivia Culpo.
Hráč americkej Národnej futbalovej ligy Aaron...
+12Herec Jeremy Renner a jeho kolegyňa Elizabeth...

Pozornosť patrila aj bývalej najkrajšej žene sveta – modelka a Miss World Olivii Culpo. Už niekoľko mesiacov randí s futbalistom Dannym Amendolom a práve s ním sa táto očarujúca brunetka objavila na vyhlásení športových cien. Ďalší známy futbalista Národnej americkej ligy Aaron Rodgers však dorazil sám – s niekdajšou priateľkou, herečkou Oliviou Munnovou, sa pred pár mesiacmi rozišli.

zväčšiť Akrobatický lyžiar Gus Kenworthy a jeho partner... Foto: Reuters, Jayne Kamin-Oncea
Akrobatický lyžiar Gus Kenworthy a jeho partner Matthew Wilkas. Akrobatický lyžiar Gus Kenworthy a jeho partner Matthew Wilkas.

O tom, že americký šport nemá v pláne nikoho diskriminovať (aspoň na takýchto oficiálnych akciách), svedčila aj prítomnosť dvoch párov rovnakého pohlavia. Jedným z nich bol akrobatický lyžiar Gus Kenworthy, ktorý sa v ruke v ruke postavil pred fotografov s partnerom – hercom Matthewom Wilkasom. Ďalšie páry si pozrite v našej galérii.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #pár #dvojica #Michael Phelps #ESPY #športovci #Gus Kenworthy