Pozrite sa, ako žiari! Krásna Kate v červenom ozdobila berlínsku párty

20.07.2017 11:52

Doslova kvitne! Britská vojvodkyňa Kate, ktorá je momentálne s manželom Williamom na oficiálnej návšteve Nemecka, sa stala hviezdou záhradnej párty v Berlíne.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge a jej manžel -...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge a jej manžel - princ William na záhradnej párty na počesť britskej kráľovnej. Kate si obliekla šaty od Alexandra McQueena. Autor: SITA/AP, Jens Kalaene

Akcia sa konala na počesť britskej kráľovnej Alžbety II. a jej okrúhlych narodenín, ktoré slávila ešte na jar. Pár, ktorý je oficiálnej trojdňovej návšteve krajiny, nemohol chýbať. Catherine, ktorá do krajiny pricestovala s oboma deťmi, pritom zažiarila vo veľmi uvoľnenej a pritom elegantnej kreácii.

Červené šifónové maxišaty pochádzajú z dielne značky Alexander McQueen. Vojvodkyňa ich doplnila sandálikmi Prada a očarujúcim úsmevom. Keď potom živo diskutovala s hosťami pod holým nebom v príjemnom letnom počasí, mnohí z nej nedokázali spustiť zrak. „Je nesmierne prirodzená a príjemná. Radosť s ňou konverzovať, alebo sa dostať do jej spoločnosti. Priam v nej žiari,“ komentoval nemenovaný zdroj.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge žiarila na...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge žiarila na záhradnej párty v Berlíne v kreácii Alexander McQueen. Autor: SITA/AP, Matthias Nareyek

Záujem verejnosti vyvolali aj zábery z letiska z času príletu kráľovského páru do krajiny. Hoci z lietadla vystúpila celá rodina, jeden člen sa rozhodne nesnažil pózovať, či hádzať naučené úsmevy. Reč je o princovi Georgovi, staršom z detí Williama a Kate. Toho celkom zjavne museli v lietadle prebudiť tesne pred pristatím a na jeho výraze tváre bolo vidieť únavu aj mrzutosť. Jeho slávni rodičia to však hodnotili len zhovievavými úsmevmi.

Princ
		William a jeho manželka
		Catherine,...
Princ
		William upokojuje svojho syna
		Georga,...
+2Princ William a jeho
		manželka
		Catherine,...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #párty #Nemecko #krása #Berlín #Alexander McQueen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaspievajte si nahlas, bude vám ihneď lepšie na duši.
Neobávajte sa straty zamestnania, nič také sa na vás...

+ Nezabúdajte na pohár studenej vody na ráno, naštartuje vám metabolizmus.
V práci dajte viac na svoje...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk