Hviezda Homelandu žiarila na premiére: Rozkvitla po boku medveďa!

28.07.2017 08:40

Herečku Claire Danesovú vníma svet predovšetkým ako agentku zo seriálu Homeland - Zradca. Z času na čas sa však vracia aj pred filmové kamery. Naposledy v komédii Brigsby Bear.

Herečka Claire Danes prišla na premietanie v...
Herečka Claire Danes prišla na premietanie v šatách Prada. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Novinka, ktorú predstavili už na filmovom festivale Sundance, mala v stredu večer premiéru v New Yorku. A ako by to bolo, keby na nej chýbala jedna z hlavných postáv – vymyslený charakter medveďa Brigsbyho v životnej veľkosti.

Hlavní hrdinovia filmu si po jeho boku, samozrejme, zapózovali. Herečka Danes však pritiahla pozornosť aj sólo. V šatách z dielne značky Prada vyzerala veľmi pôvabne. Kvetinový motív a bohaté zdobenie živôtika pridávali na romantickom dojme, blondínka žiarila a doširoka sa usmievala.

Herečka Claire Danes (vľavo) a jej kolega Kyle...
Herečka Claire Danes (vľavo) a jej kolega Kyle Mooney pózujú s postavou menom Brigsby Bear na premietaní rovnomenného filmu Brigsby Bear. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Tridsaťosemročná rodáčka z New Yorku je vydatá za britského kolegu Hugha Dancyho, s ktorým sa zoznámila v roku 2007 na nakrúcaní filmu Evening. Odvtedy sú spolu a vychovávajú jedno dieťa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Prada #pôvab #Claire Danes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami ubližujete svojmu zdraviu aj keď si to vôbec neuvedomujete.
Neverte klebetám, ktoré sa okolo vás...

+ Doprajte si dostatok spánku a neponocujte, vaše telo to už nezvláda.
Nešírte okolo seba nervozitu, snažte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk