Náhoda či zámer?! Herečky v rovnakých šatách, kto za to môže?

28.07.2017 11:38

Jedným z nepríjemných momentov v živote takmer každej ženy je, ak sa na spoločenskej akcii stretne s inou rovnako oblečenou dámou. Na premiére filmu Ingrid goes west nastala presne takáto situácia.

Herečka Aubrey Plaza (vľavo) a jej kolegyňa...
Herečka Aubrey Plaza (vľavo) a jej kolegyňa Elizabeth Olsen na premiére filmu Ingrid goes West. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Herečka Aubrey Plaza a jej kolegyňa Elizabeth Olsen dorazili na podujatie v kreácii z dielne Marca Jacobsa. Čierne šaty pošité trblietavou výšivkou v tvare krúžkov boli takmer navlas rovnaké. S jediným rozdielom – Plaza mala výšivku zlatú, mladšia sestra dvojčiat Olsenových striebornú.

Aubrey Plaza (vľavo) a jej kolegyňa Elizabeth...
Aubrey Plaza (vľavo) a jej kolegyňa Elizabeth Olsen na filmovej premiére novinky Ingrid goes west. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Herecké hviezdy si dokonca obuli rovnaké lodičky. Aj preto sa začali novinári dohadovať o tom, či nešlo vlastne o jasný zámer hollywoodskych krások. Filmová novinka totiž zachytáva príbeh internetovej fanúšičky, ktorá je posadnutá životom hviezd na sociálnych sieťach.

Keď sa presťahuje do Hollywoodu, podarí sa jej rozbehnúť kariéru hviezdy Instagramu vďaka napodobňovaniu iných modeliek a herečiek.

Zľava: Aubrey Plaza, Pom Klementieff a...
Zľava: Aubrey Plaza, Pom Klementieff a Elizabeth Olsen na hollywoodskej premiére. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #premiéra #Marc Jacobsa #Elizabeth Olsen #Aubrey Plaza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Make-up vašu pleť veľmi zaťažuje a vyzeráte ešte viac unavene, myslite nato.
Ak to v práci nezvládate, nie...

+ Začnite cvičiť, je vidno ako svoje telo zanedbávate.
Dnes sa naplno venujte svojej práci, budú vás naplno...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk