Nohy ukázať! Sevigny v Benátkach predvádzala dokonalé 'paličky'

04.09.2017 11:32

V Hollywoode je vek naozaj akýmsi imaginárnym pojmom. Mnoho herečiek a hercov vyzerá o generáciu mladšie a vďaka prísnym diétam či cvičeniu sa môžu pýšiť aj ukážkovými postavami.

Herečka Chloe Sevigny v šortkovom overale Miu Miu.
Herečka Chloe Sevigny v šortkovom overale Miu Miu. Autor: SITA/AP, Claudio Onorati

Herečka Chloe Sevigny je síce divokým „dieťaťom“ začiatku 90-tych rokov, ale aj ona patrí medzi tie hviezdy, ktoré sa udržiavajú vo skvelej forme. A vďaka nej sa neostýcha ani experimentovať s módou, či odhaľovať to, čo by malo už v istom veku možno zostať skryté.

 Susan
		Sarandon prichádza na benátsku
		premiéru...
 Susan
		Sarandon prichádza na benátsku
		premiéru...
+6Herečka Claudia
		Cardinale prichádza na
		benátsku...

Na filmovom festivale v Benátkach sa 42-ročná blondínka objavila pred pár dňami a zaujala už pri stretnutí s médiami na popoludňajšej tlačovke. Obliekla si totiž šortkový overal Miu Miu v károvej ružovej farbe a odhalila ukážkové nohy. Ani náznak celulitídy, štíhle a dlhé – Sevigny vie, že nôžky patria k jej najväčším prednostiam.

Potvrdila to aj o pár hodín neskôr, keď už vystrojená do gala pózovala na červenom koberci. Na túto príležitosť si obliekla zavinovacie šaty s vysokým rozparkom a vo veternom počasí opäť nohy odhaľovala. Príťažlivé, čo poviete?

Herečka Chloe Sevigny na premietaní filmu Lean...
Herečka Chloe Sevigny na premietaní filmu Lean On Pete na filmovom festivale v Benátkach. Autor: SITA/AP, Domenico Stinellis

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#festival #Benátky #film #nohy #príťažlivá #Chloe Sevigny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku