Belmondova krásna vnučka v Benátkach: Bez filmu, ale obletovaná!

05.09.2017 15:32

Jej starý otec, herec Jean Paul Belmondo, patrí medzi legendy francúzskeho filmu. Na filmovom festivale v Benátkach však pozornosť patrila jeho krásnej vnučke Annabelle.

Modelka Annabelle Belmondo pózuje fotografom na...
Modelka Annabelle Belmondo pózuje fotografom na festivale v Benátkach. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Už na pondelňajšom večernom premietaní sa 29-ročná brunetka objavila na červenom koberci a zaujala fotografov, ktorí sa do mesta na vode zliezli kvôli slávnym filmovým menám. Annabelle Belmondo síce medzi ne nepatrí, ale slávne priezvisko zaváži. Aj krása, ktoru ju obdarila príroda.

Dlhonohá modelka je dcérou Belmondovej druhej dcéry Florence a je jednou z troch súrodencov. So slávnym dedkom sa objavuje na verejnosti pomerne často a nadšene ho podporuje či sprevádza napríklad na spoločenských ceremoniáloch.

Herečka
		Micaela Ramazzotti a jej kolega
		Patrick...
Herečka
		Matilda De Angelis bozkáva
		svojho...
+9Herec Woody Harrelson a
		jeho manželka
		Laura...

Do Benátok pricestovala modelka na pozvanie jednej z odevných značiek, ale tiež ako ambasádorka nového projektu. V utorok napoludnie ju potom fotografi mohli stretnúť na benátskom lide, kam prichádzajú prominentní hostia pózovať na oficiálne fotografie.

Pondelňajší program patril medzi iným aj projektu Woodshock, pod ktorý sa režisérsky podpísali sestry Laura a Kate Mulleavy. Hoci obe sú známe skôr ako dizajnérky značky Rodarte, na festivale sa predviedli v novej úlohe. Dizajnérsky chlebíček však nezanechali – aj na hlavnej hviezde Woodshocku, herečke Kirsten Dunstovej, predviedli svoje umenie. A slávna filmová blondínka vyzerala v bodkovaných šatách s volánikmi očarujúco.

Herečka Kirsten Dunst v kreácii Rodarte.
Herečka Kirsten Dunst v kreácii Rodarte. Autor: SITA/AP, Dejan Jankovic

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#festival #Benátky #film #Kirsten Dunst #Rodarte #Annabelle Belmondo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pamäť si uchováte sviežu vtedy ak budete meniť svoje návyky.
Dovolenka, ktorá vám zostala z minulého roka...

+ Neustále diéty vám spôsobia náhlu zmenu hmotnosti, žiaľ k horšiemu.
Prihlásite sa na online vyučovanie...