Červený koberec ako ring dokonalých manželských párov! A víťazom je...

08.09.2017 00:00

Slávne herecké tváre sa počas talianskeho festivalu predvádzajú po boku svojich partneriek či partnerov. Žiarivé úsmevy, dokonalé róby a nežné prejavy lásky. Ktorý pár si vás získal najviac?

Prvý večer festivalu patril Mattovi Damonovi a jeho manželke, Argentínčanke Luciane Barroso, ktorá ho prevádzala na premiéru snímky režiséra Alexandra Payna, Downsizing. 41-ročná hnedovláska zaujala červenými šatami so zaujímavým strihom vrchnej časti, ktorá efektne zvýrazňovala jej plný dekolt. O čosi neskôr si spoločne vychutnali aj premiéru Clooneyho snímky Suburbicon: Temné predmestie.

Matt Damon a jeho manželka Luciana Barroso...
Matt Damon a jeho manželka Luciana Barroso prichádzajú na premiéru filmu "Downsizing", ktorý otváral festival v Benátkach. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Rozhodne najočakávanejšou manželkou bola Amal Clooney (39), ktorá na svoju premiéru po pôrode dvojičiek, zvolila jemné šaty z dielne Atelier Versace. Manžela sprevádzala na premiére novinky Suburbicon: Temné predmestie, pod ktorú sa podpísal ako režisér, producent aj spoluscenárista.

George Clooney a  Amal Clooney prichádzajú na...
George Clooney a Amal Clooney prichádzajú na benátsku premiéru filmu Suburbicon: Temné predmestie. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Na tej istej premiére sa ukázala aj krásna Julianne Moore, ktorú sprevádzal manžel, režisér Bart Freundlich. 56-ročná hviezda zvolila šaty Valentino, v ktorých pred fotografmi po boku sympatického manžela doslova žiarila.

Julianne Moore v šatách Valentino a jej manžel...
Julianne Moore v šatách Valentino a jej manžel Bart Freundlich prichádzajú na benátsku premiéru filmu Suburbicon: Temné predmestie. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Herečka Penelope Cruz (43) zaujala počas benátskej premiéry snímky ‚Loving Pablo‘ v bielej kreácii Atelier Versace po boku manžela, Javiera Bardema. V spomínanej snímke si obaja aj zahrali a promenádu na červenom koberci si užili ruka v ruke.

Herečka Penelope Cruz a jej manžel Javier Bardem.
Herečka Penelope Cruz a jej manžel Javier Bardem. Autor: Reuters, ALESSANDRO BIANCHI
Matt Damon a jeho
		manželka  Luciana
		Barroso...
Matt Damon a jeho
		manželka Luciana
		Barroso...
+6Matt Damon a jeho
		manželka  Luciana
		Barroso...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Penelope Cruz #MFF Benátky 2017 #Matt Damon #George Clooney
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerozčuľujte sa nad krivdami z minulosti, už to aj tak nezmeníte.
Ak vám finančný rozpočet nevychádza...

+ Dezinfikujte si často ruky, nechcete predsa niečo chytiť.
Máte obmedzené finančné možnosti, tak čakajte na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk