Ani nahá, ani oblečená? Oscarová kráska vyrazila dych sexi róbou

08.09.2017 00:00

Patrí medzi najžiadanejšie, ale aj najkrajšie herečky súčasnosti. V Londýne na premiére novinky Matka! sa americká hviezda Jennifer Lawrence opäť ocitla v centre pozornosti.

Herečka Jennifer Lawrence v kreácii Atelier...
Herečka Jennifer Lawrence v kreácii Atelier Versace predviedla ukážkovú figúru. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Dvadsaťsedemročná blondínka pricestovala do metropoly Británie rovno z benátskeho filmového festivalu, aby predstavila nový psychologický horor. Narozdiel od festivalovej garderóby, v rámci ktorej ju štylizovali skôr ako priceznú (do róby Dior Couture), sa však tentoraz stala sexuálnou dračicou.

Herečka Jennifer
		Lawrence.
Herečka Salma Hayek
		tiež zavítala na
		premiére...
+3Herečka Jennifer
		Lawrence v kreácii
		Atelier...

Štylisti pre Lawrenceovú vybrali model z dielne značky Atelier Versace, ktorý vytváral rafinovaný efekt siete ručnej našívaných retiazok na telovom podklade. Hviezda pred objektívmi pôsobila akoby bola celkom nahá a jej telo zdobili len tisícky tenučkých kovových šnúrok a previsov.

Médiá síce striehli na odhalenie, ale to sa nekonalo, keďže model mal telovú podšívku. Herečka nedala paparazzom príležitosť ani na to, aby ju zachytili s jej aktuálnym partnerom – režisérom filmu Matka! Darrenom Aronofskym.

Dvojica sa zoznámila práve pri práci na tomto projekte a odvtedy sa začala stretávať. Hoci paparazzom sa už podarilo zachytiť ich viackrát v súkromí bok po boku, na oficiálnych akciách sa jeden druhému vyhýbajú. Ide vraj o strategické rozhodnutie, ktoré robia preto, aby ich vzťah neodlákaval pozornosť od samotného filmu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #nahá #Londýn #Jennifer Lawrence #film #Atelier Versace
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zrelaxujte sa pri príjemnej hudbe a masáži, uľaví sa vám.
Všetko robíte ako robot, dávajte si pozor aby...

+ Užite si leto plné pohybu, vášmu telu to prospeje.
Uvedomte si, že práca by pre vás nemala byť na prvom...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk