Angelina Jolie s detskou armádou v Toronte. Aha, ona žiari šťastím!

11.09.2017 11:45

Pozornosti médií sa v poslednom čase vyhýbala, ale na filmový festival v Toronte prišla vo veľkom štýle. Ako to už v prípade Angeliny Jolieovej býva, rodinnom!

Výkonná producentka Angelina Jolie pricestovala...
Výkonná producentka Angelina Jolie pricestovala do Toronta so svojimi deťmi - zľava: Vivienne Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt, Knox Leon Jolie-Pitt a Zahara Jolie-Pitt. Autor: Reuters, MARK BLINCH

Na premiéru novinky The Breadwinner, ktorú slávna hollywoodska hviezda produkovala, pricestovala Angelina spoločne so štyrmi zo svojich šiestich detí. Spoločnosť jej robila dvanásťročná adoptívna dcéra Zahara, o rok mladšia Shiloh a dvojičky Vivienne a Knox.

Práve na deťoch najviac vidíme, ako čas uteká. A platí to aj v prípade potomkov slávneho páru Angelina Jolie-Brad Pitt, ktorý takto pred rokom šokoval správou o rozvode. Všetky ratolesti dvojice rastú ako z vody a v prípade biologických detí sa nedá zaprieť ani podoba s krásnou mamou.

Jolie je na festivale v Toronte len jednou z mnohých prítomných hviezd. Akcia prilákala do mesta desiatky hereckých hviezd, pre ktoré je jednoduchšie v rámci promovania nových filmov cestovať práve do Kanady ako do európskych festivalových destinácií. Na festivale už mali premiéru aj filmy ako Suburbicon od Georga Clooneyho alebo Matka! od Darrena Aronofskeho.

V meste sa tiež konala párty magazínu In Style a Asociácie zahraničnej tlače v Hollywoode, na ktorú dorazilo množstvo hviezdnych hostí. Galériu nájdete nižšie.

Zľava:
		Herečky Julianne Nicholson,
		Margaret...
Herečka
		Alison Brie a jej manžel Dave Franco
		na...
+17Herečka Nicole Kidman
		tiež nechýbala v
		Toronte...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Toronto #rodina #festival #deti #Angelina Jolie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si výdatný spánok, ktorý už dlho potrebujete.
Nebuďte dnes sklamaný ak vám niečo nevyjde,...

+ Mali by ste si dopriať oddych aj od pozerania televíznych seriálov.
Budete riešiť financie, avšak nemajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk