Blond sexbomba Robbie sa zahalila, zatienila ju 57-ročná kolegyňa

12.09.2017 09:00

Účinkovanie vo filme Vlk z Wall street jej zabezpečilo renomé dokonalej filmovej sexbomby. Túto nálepku však herečka Margot Robbie nemá rada.

Herečka Margot Robbie uviedla film Ja. Tonya v...
Herečka Margot Robbie uviedla film Ja. Tonya v kreácii Erdem. Autor: Reuters, MARK BLINCH

Svedčí o tom aj výber úloh, ktoré od čias nakrúcania s Leonardom DiCapriom a Martinom Scorseseom, urobila. Na filmovom festivale v Toronte predstavila jednu z nich – životopisný film Ja, Tonya o skutočnom príbehu krasokorčuliarky Tonye Hardingovej. Ďalšou bude snímka o škótskej kráľovnej Márii, v ktorej si blondínka zahrala kráľovná Alžbetu I. a zmenila sa na nepoznanie (viac tu).

Na torontskom festivale sa však zjavne plavovláska rozhodla zotrvať v decentnom móde aj počas slávnostnej premiére. Romantické, nežné a zahaľujúce boli šaty Erdem v belaso-bielej kombinácii kvetinových vzorov, ktoré si na seba Robbie obliekla. Pôvabné, ale…

Herečka Allison Janney na premietaní filmu Ja,...
Herečka Allison Janney na premietaní filmu Ja, Tonya v Toronte. Autor: Reuters, MARK BLINCH

…ale titul sexy kráľovnej večera jej určite nepriniesli. O ten pokojne mohla požiadať herečka Allison Janney, ktorú aj slovenskí diváci poznajú z mnohých komediálnych úloh či seriálov. Päťdesiatsedemročná dáma si obliekla oranžový elastický model s odhalenými ramenami a véčkovým výstrihom. A vyzerala úchvatne. Málokto by tipoval, že sa blíži k šesťdesiatke.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Toronto #premiéra #podoba #Margot Robbie #krása #decentná
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesť hlavy vám naznačuje nedostatok spánku, oddýchnite si.
Nehádžte všetko na svojich kolegov, dobre...

+ Chýbajú vám vitamíny, ak nejete ovocie a zeleninu, poraďte sa v lekárni.
Neodkladajte prácu na neskôr,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk