Éterická! Kirsten Dunstovej sa v podobe víly páči

20.09.2017 00:00

Novinku Woodshock priviezla oceňovaná hviezda do Los Angeles. A fanúšikov nesklamala.

Herečka Kirsten Dunst (35) priviezla pred pár týždňami filmovú novinku Woodshock do Benátok. Aktuálne sa spolu so štábom presunula do Los Angeles, aby film, v ktorom stvárňuje hlavnú rolu, predstavila aj americkému publiku.

Kirsten Dunst počas premiéry filmovej novinky...
Kirsten Dunst počas premiéry filmovej novinky "Woodshock" v Los Angeles. Autor: SITA/AP, MARIO ANZUONI

Podobne ako v Taliansku, aj na červenom koberci v Los Angeles hviezdu sprevádzali scenáristky a režisérky projektu, sestry Laura a Kate Mulleavyové. Tie sú zároveň aj módnymi dizajnérkami podpísanými pod značkou Rotarde. A ako inak, práve v šatách z ich dielne sa obsadzovaná hviezda pred fotografmi a fanúšikmi ukázala. Jemné, priam éterické šaty ešte dopĺňala aj štóla z drobných bielych kvetov. Práve tento „look“ Kirsten Dunstovej veľmi lichotil. Jej prirodzenú krásu podčiarkol aj mejkap, ktorému dominoval výrazný rúž. Zelenooká hviezda vyzerala medzi sestrami na jedničku.

Česká modelka a herečka Eva Doležalová počas...
Česká modelka a herečka Eva Doležalová počas premiéry filmovej novinky "Woodshock" v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

A hoci bola slávna blondínka najžiarivejšou hviezdou losangeleskej premiéry, pred fotografmi sa ukázali aj ďalšie dámy. Medzi prítomnými sa ukázala aj česká modelka a herečka Eva Doležalová. 26-ročná rodáčka z Prahy, ktorá sa pohybuje medzi USA a domácou pôdou, prišla v civilnejšom outfite a na rozdiel od étericky vyzerajúcej Dunstovej zvolila jednoduché čierne sako, bielu košaľu a čierne nohavice.

Rowan Blanchard počas premiéry filmovej novinky...
Rowan Blanchard počas premiéry filmovej novinky "Woodshock" v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Na zlatú stavila len 15-ročná herečka Rowan Blanchard, ktorá vo filme síce nehrá, ale na premiéru sa ukázať prišla. Aj ona, podobne ako hlavná hviezda, zvolila výraznejšie líčenie podčiarknuté najmä farbou na perách.

 Kirsten
		Dunst počas premiéry filmovej
		novinky...
 Kirsten
		Dunst počas premiéry filmovej
		novinky...
+5 Kirsten Dunst počas
		premiéry filmovej
		novinky...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kirsten Dunst #Woodshock #Eva Doležalová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...