Osemdesiatka klope na dvere a ona? Fonda vytasila priehľadné šaty!

28.09.2017 10:45

V decembri oslávi už 80. narodeniny, ale to nie je pre herečku Jane Fondovú prekážkou. Ani v tom, aby si obliekla priehľadné šaty.

Jane Fonda si na premiéru obliekla kreáciu...
Jane Fonda si na premiéru obliekla kreáciu Christian Dior Haute Couture. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Hviezda tak spravila na newyorskej premiére filmu Our souls at night, v ktorom si zahrala po boku dlhoročného priateľa Roberta Redforda. Pozornosť fotografov upútala takmer okamžite, keďže pod tenučkou látkou sivej farby šiat bolo jasne vidieť jej telovú podprsenku.

Model z kolekcie Dior Haute Couture však zvládla predviesť slávna hollywoodska legenda rovnako dobre ako modelka na móle. Elegantná, príťažlivá, jemne zvodná – to všetko sa podarilo niekdajšej Barbarelle ukázať na slávnostnom premietaní.

Herečka Jane Fonda a jej kolega Robert Redford...
Herečka Jane Fonda a jej kolega Robert Redford predstavili v New Yorku film Our Souls at Night. Autor: SITA/AP, Andy Kropa

Fonda púta už roky pozornosť tým, ako skvelo vyzerá. V súvislosti s tým však nedávno zostala zaskočená, keď sa jej v televíznom interview opýtala moderátorka Megyn Kelly na jej plastické operácie. „Naozaj sa teraz chceme rozprávať na túto tému,“ vrátila jej otázku otázkou Jane Fonda.

Neskôr vysvetlila, že taká otázka jej prišla nepatričná. Aj vzhľadom na to, že to mal byť rozhovor o novom filme a vedľa nej v štúdiu sedel Robert Redford. „Vzhľadom na fakt, že sme mali tak málo času a Bob sedí vedľa mňa, je to čudné pýtať sa, či už som mala plastiky alebo nie. Mala a hovorila som o tom otvorene. Ale toto bolo zlé miesto a nevhodný čas na otázku tohto typu,“ vysvetlila pre ET Canada herečka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #vek #Jane Fonda #priehľadné šaty #Dior Couture
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...