Rodinka úžasných?! Cindy Crawford vzala deti, manžela a uchvátili Paríž

01.10.2017 00:00

Tomu sa hovorí poriadna rodinná zostava. Na párty značky Omega v Paríži sa hlavnými hviezdami stala rodinka topmodelky Cindy Crawfordovej.

Modelka Cindy Crawford (druhá sprava) s...
Modelka Cindy Crawford (druhá sprava) s manželom Randem Gerberom prišli na akciu hodinárskej značky Omega aj s deťmi. Na snímke syn Presley Gerber a dcéra Kaia Gerber. Autor: SITA/AP, Kamil Zihnioglu

Niekdajšia supermodelka je už roky tvárou hodinárskej značky, ale v piatok večer dostala nové posily. Pripojila sa totiž k nej celá rodina a z jej dvoch detí, 18-ročného Presleyho Gerbera a 16-ročnej Kaie Gerberovej sa stali noví ambasádori značky.

O tom, že dcéra slávnej mame akoby z oka vypadla, sa už popísalo dosť. Z mladučkej Gerberovej je momentálne hviezda prvej veľkosti a na prehliadkach zatienila aj slávne mená ako Bella Hadid či Kendall Jenner.

Topmodelka Kaia Gerber v kreácii Philosophy di...
Topmodelka Kaia Gerber v kreácii Philosophy di Lorenzo Serafini. Autor: SITA/AP, Kamil Zihnioglu

V Paríži, kde sa momentálne celá americká rodinka nachádza, predvádzala napríklad pre značku Chloe. V Miláne si odkráčala šou Prada či Moschino a v USA to bol zase Alexander Wang alebo Marc Jacobs.

Úspešný je však aj o dva roky starší Gerber, v ktorom sa mieša charizma jeho otca a krása slávnej mamy. Aj z neho sa už stal model, ktorého si žiadajú mnohé renomované firmy.

Crawford sa vyjadrila, že je na svoje deti nesmierne hrdá a drží obom palce, aby si vyšliapali cestu za naplnením a úspechom. O tom, že trošku ju už naznačil obom deťom slávny pôvod, niet hádam pochýb.

Modelka Kaia Gerber a jej brat Presley Gerber...
Modelka Kaia Gerber a jej brat Presley Gerber sa stali novými ambasádormi hodinárskej značky Omega. Autor: SITA/AP, Kamil Zihnioglu

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rodina #Presley Gerber #paríž #Omega #krása #Kaia Gerber #Cindy Crawford
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa stravovať zdravšie, inak vás problémy so srdcom neobídu.
S pozitívnym myslením vám dnes pôjde...

+ Ráno sa poriadne najedzte, celý deň budete v lepšej nálade.
Ak potrebujú vaši kolegova pomocnú ruku,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk