Päťdesiatka pred dverami? Veď Kylie Minogue vyzerá ako dievčatko

02.10.2017 15:16

Zdá sa až neuveriteľné, že speváčka Kylie Minogue oslávi budúci rok 50. narodeniny. Na parížskej prehliadke Stelly McCartneyovej však vyzerala ako dievčatko.

Speváčka Kylie Minogue oslávi v roku 2018...
Speváčka Kylie Minogue oslávi v roku 2018 okrúhle päťdesiate narodeniny. Autor: SITA/AP, Kamil Zihnioglu

Austrálska rodáčka, ktorá sa v meste módy objavila už na víkendovej párty magazínu Vogue, sa v pondelok predpoludním usadila do prvého radu na prehliadke britskej odevnej dizajnérky. Pozornosť fotografov si ukradla aj napriek prítomnosti ďalších hviezd.

Minogueovú kedysi prezývali popová princezná a hoci odvtedy už uplynulo veľa času, takýto imidž akoby stále pretrval. Zaslúžila sa o to aj ona sama. Genetika, spoločne s estetickými zákrokmi a úpravou fungujú skrátka na jednotku. Kylie vyzerá často aj o polovicu mladšie než je jej skutočný vek.

Zdá sa však, že veľmi podobné platí aj pre ruskú topmodelku Nataliu Vodianovu, ktorá sa tiež objavila na prehliadke. Táto štvornásobná mama síce oslávila už 35. narodeniny, ale keď vyrazí na mólo vyzerá ako dievčatko. Žeby nejaký zázračný elixír mladosti?

Topmodelka Natalia Vodianova (vľavo) pózuje na...
Topmodelka Natalia Vodianova (vľavo) pózuje na snímke so speváčkou Kylie Minogue (v strede) a kolegyňou Arizonou Muse na prehliadke Stella McCartney v Paríži. Autor: SITA/AP, Kamil Zihnioglu

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vek #Stella McCartney #vzhľad #mladosť #Kylie Minogue #Natalia Vodianova
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zamerajte sa dnes na samého seba a na svoje zdravie.
Sústreďte sa nato, čo máte splniť, zabudnite na...

+ Ak máte bolesti, riešte to okamžite, neskôr by to už mohlo byť neúčinné.
Aj na vonok veľmi jednoduché veci...