Wau! Niekdajšie české hlásateľky vyzerajú božsky... Heřmánková kraľuje!

04.10.2017 00:00

Trio známych televíznych tvárí, ktoré dobre poznali ešte diváci na oboch stranách hranice niekdajšieho Československa sa zišli v pondelok večer v Prahe. A veruže zaujali.

Zľava: Marie Tomsová, Marie Retková a Hana...
Zľava: Marie Tomsová, Marie Retková a Hana Heřmánková - niekdajšie televízne hlásateľky prekvapili na akcii Slovenskí muži vracajú úder.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Trojica v zložení Hana Heřmánková, Marie Retková a Marie Tomsová spoločne prišli na benefičný galavečer Slovenskí muži vracajú úder, na ktorom sa nachádzalo aj množstvo slovenských prominentov. Práve české moderátorky, ktoré dnes už zmenili svoje pôsobenie a vrhli sa do vlastných aktivít, zaujalo domáce médiá najviac.

Sympatické dámy z televíznej obrazovky síce starnú, ale s neuveriteľnou gráciou a pôvabom. Pri pohľade na 61-ročnú Marie Retkovú, ktorá si obliekla biely nohavicový kostým a korzetový živôtik bez ramienok musel nejeden pán priznať, že vyzerá skvelo.

Niekdajšia televízna hlásateľka Hana Heřmánková...
Niekdajšia televízna hlásateľka Hana Heřmánková vyzerá stále skvelo. Autor: Profimedia

Nehovoriac o 54-ročnej Hane Heřmánkovej, ktorá sa obliekla do čiernych nohavíc a bielej košeľovej blúzky a vyzerala naozaj príťažlivo a sexy.

Najstaršia z trojice, dnes už 65-ročná Tomsová, je skvelým príkladom toho, ako sa o seba starať aj v zrelom veku a hoci v rámci štýlového pohľadu zaujala najmenej, jej podoba určite inšpiruje a prekvapí mnoho jej rovesníčok, ale aj mladších žien a mužov, ktorí si ju pamätajú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trio #pôvab #Marie Tomsová #Marie Retková #hlásateľka #Hana Heřmánková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa stravovať zdravšie, inak vás problémy so srdcom neobídu.
S pozitívnym myslením vám dnes pôjde...

+ Ráno sa poriadne najedzte, celý deň budete v lepšej nálade.
Ak potrebujú vaši kolegova pomocnú ruku,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk