Hovorme o sexe, nehanbime sa, vyzýva novým filmom írska kráska

10.10.2017 00:00

Herečku Saoirse Ronanovú vnímajú diváci už od útleho veku. Svoj talent preukázala už vo filme Pokánie, za snímku Brooklyn dostala druhú oscarovú nomináciu. Teraz prichádza s novinkou.

Herečka Saoirse Ronan pózuje na premiére filmu...
Herečka Saoirse Ronan pózuje na premiére filmu On Chesil Beach počas londýnskeho filmového festivalu. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Na filmovom festivale v Londýne predstavila Ronan film On Chesil Beach, ktorý sa opäť vracia do minulosti. Namiesto dobových momentov však zachytáva príbeh mladomanželov, ktorí čakajú na moment fyzického spojenia až do svadby.

Herečka sa v rozhovore pre denník The Independent vyjadrila, že dúfa v otvorenie väčšej diskusie o sexe. „Dúfam, že tento film posunie ľudí k tomu, aby viac hovorili o sexe a nevnímali ho ako tabu, alebo ako niečo, za čo sa treba hanbiť,“ vyhlásila Ronan. „Mali by sme to chápať ako niečo úprimné. Myslím si, že nebáť sa diskutovať o sexe je zdravá vec a zdá sa mi, že ľudia sa pomaly zbavajú svojich obáv a ostýchavosti,“ komentovala ešte 23-ročná herečka.

Na londýnsky filmový festival dorazila v minišatách z dielne Alessandry Rich a predviedla príťažlivé nohy aj zvodnú úpravu mejkapu a účesu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sex #Saoirse Ronan #film #diskusia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa stravovať zdravšie, inak vás problémy so srdcom neobídu.
S pozitívnym myslením vám dnes pôjde...

+ Ráno sa poriadne najedzte, celý deň budete v lepšej nálade.
Ak potrebujú vaši kolegova pomocnú ruku,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk