Romantická a sexy! Margot Robbie na premiére očarila v motýlej kreácii

13.10.2017 00:00

Projekt za projektom momentálne prezentuje austrálska herečka a kráska Margot Robbie. V New Yorku absolvovala tento týždeň už druhú premiéru.

Herečka Margot Robbie v kreácii Versace.
Herečka Margot Robbie v kreácii Versace. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Dvadsaťsedemročná herečka, ktorú si diváci najviac pamätajú z úlohy v dráme Vlk z Wall Street (asi aj pre odvážne odhalenie), sa tentoraz objavila v spoločnosti s novinkou Goodbye Christopher Robin. Film prišla uviesť aj so svojím hereckým kolegom Domhnallom Gleesonom.

Pozornosť však strhla na seba predovšetkým plavovláska. A niet sa ani čo diviť. Jej krása a príťažlivé krivky sú vždy lákadlom pre objektívy aj pohľady pozvaných hostí.

Po nedávnej voľbe trblietavých minišiat od Diora sa tentoraz herečka (či jej štylista) rozhodli staviť na niečo pompéznejšie. Výsledkom boli šaty z kolekcie Versace potlačené motívmi motýľov. Romantická a sexy – presne tak vyzerala pôvabná blondínka, ktorá už čoskoro začne propagovať film Mary, Queen of Scots. V ňom stvárnila rolu slávnej panovníčky – kráľovnej Alžbety I..

Herečka Margot Robbie a jej kolega Domhnall...
Herečka Margot Robbie a jej kolega Domhnall Gleeson spoločne predstavili film Goodbye Christopher Robin v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Versace #šaty #premiéra #pôvab #Margot Robbie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa pravidla, “všetko s mierou”, môžete si tak dopriať viac.
Čaká vás množstvo práce, pustite sa do...

+ Neležte celý deň v posteli, vaša krčná chrbtica trpí.
To, čo sa včera zdalo nemožné, dnes bude pre vás...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk