Krv a mlieko, telo Venuše! Demi Lovato zvádzala na premiére

12.10.2017 13:57

Nie je výnimočné, že sa speváčka Demi Lovato objavuje na verejnosti v odvážnych a sexy kreáciách. V stredu večer však zaujala ako skutočná hudobná diva. A sexy, samozrejme, bola.

Speváčka Demi Lovato na premiére v Los Angeles...
Speváčka Demi Lovato na premiére v Los Angeles v kreácii Lexi. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Len dvadsaťpäťročná hudobná umelkyňa odpremiérovala dokument pod názvom Demi Lovato: Simply Complicated v priestoroch Fonda Theater v Los Angeles. Na túto príležitosť si obliekla model šiat zvýrazňujúcich jej príťažlivé ženské krivky. Model Lexi bez ramienok vyzdvihol aj speváčkin kyprý dekolt a látka zase obkreslila plné boky. Lovato skrátka nechala vyniknúť ženskosť v plnej sile.

Americká rodáčka len nedávno predstavila nový album a zdá sa, že záver roka 2017 sa u nej nesie v znamení noviniek a množstvo projektov. Vrhla sa vraj na ne po tom, čo v jej súkromí skrachoval ďalší vzťah.

Iba pár týždňov dozadu prišli americké médiá s tvrdením, že niekdajšia detská hviezdička možno našla konečne tú pravú lásku. A ženský rod platí aj pre pohlavie. Lovato zachytili paparazzovia ruka v ruke so známou dídžejkou Lauren Abedini.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #šaty #Demi Lovato #sexy #venuša
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Dnes bude váš deň sprevádzať napätá atmosféra, avšak vy to môžete zmeniť.
Peniaze si nepožičiavajte, bude...