Žiaden dedko! Gibson pri svojej o 35 rokov mladšej priateľke omladol

07.11.2017 00:00

Herec a režisér Mel Gibson bol počas premiéry komédie Ocko je doma 2 priam v obkľúčení krásnych dám.

Herec a režisér Mel Gibson (61) sa začiatkom roka 2017 stal po deviaty raz otcom, jeho snúbenica, mladučká Rosalinda Ross, mu porodila syna. Obaja si od rodičovských povinností „odbehli“ na premiéru komédie Ocko je doma 2, v ktorej si Gibson zahral jednu z hlavných postáv, spolu s mužskými kolegami Willom Ferrellom a Markom Wahlbergom. 61-ročný herec už svoje účinkovanie vo filmoch značne zredukoval, v poslednom období natočí jeden ročne.

Rosalind Ross, priateľka herca  Mela Gibsona...
Rosalind Ross, priateľka herca Mela Gibsona počas premiéry komédie Ocko je doma 2 v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

27-ročná tmavovláska sa usmievala po boku svojho slávneho priateľa. Postavičku ako prútik obopínali vínovočervené šaty s odhaleným dekoltom, v rovnakom odtieni zvolila aj rúž.

Párik sa spolu začal verejne ukazovať začiatkom roka 2016, následne ho už krásna brunetka sprevádzala takmer na všetkých spoločenských udalostiach, na ktorých sa Gibson ukázal.

Mel Gibson a  modelka Alessandra Ambrossio...
Mel Gibson a modelka Alessandra Ambrossio počas premiéry komédie Ocko je doma 2 v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Po boku herca sa však počas večera neobjavila len jeho o 35 rokov mladšia snúbenica, pred fotografmi si s ním zapózovala aj slávna Brazílčanka Alessandra Ambrosio. 36-ročná kráska zvolila jemné biele šaty na tenučkých ramienkach, jej tvár takisto zdobil výrazný červený rúž. V komédii si aj ona zahrala epizódnu rolu.

Mel
		Gibson a  modelka Alessandra
		Ambrossio...
Rosalind
		Ross, priateľka herca  Mela
		Gibsona...
+3Mark Wahlberg počas
		premiéry komédie Ocko
		je...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ocko je doma 2 #Mel Gibson #Los Angeles
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zo zimy budete mať vysušenú pokožku, používajte mastnejšie krémy.
Ak niečomu nerozumiete radšej sa...

+ Vaše myšlienky smerujú zlým smerom, popremýšľajte nad sebou.
Nespadnite tam, kde ste už raz boli, dajte si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk