Vinczeová a Fialová ako dokonalé divy! Zaujala aj Mamba a Šebestová

, 06.11.2017 15:38

Finále tanečnej súťaže Let's Dance sa nieslo opäť v pompéznom duchu a taká bola aj móda hlavných účinkujúcich. Žiarila opäť Adela Vinczeová a Zuzana Fialová, no aj niektoré dámy v hľadisku.

Manželia Adela Vinczeová a Viktor Vincze -...
Manželia Adela Vinczeová a Viktor Vincze - Adela je v šatách od Fera Mikloška. Autor: TV Markíza

Štylistka Zuzana Kanisová sa o obe dámy, ktoré sa niekoľko týždňov objavovali pred kamerami v bratislavskej Inchebe, starala od začiatku. Na záverečný večer sa spojila už tradične s dvojicou tvorcov, s ktorými spolupracuje najčastejšie.

Speváčka Dominika
		Mirgová.
Bývalá Miss Slovensko
		Magdaléna Šebestová.
+12Herečka a porotkyňa
		Zuzana Fialová na
		finále...

Vinczeovú obliekla do večernej toalety v jemnej lesklej farbe šampanského pošitej bielymi trblietavými kryštálikmi. Efekt na kamerách bol ukážkový – moderátorka vyzerala šik a luxusne zároveň. Úprava vlasov s nadýchanými objemnejšími vlnami bola v poriadku, hoci Vinczeovej viac svedčia jemnejšie a minimalistickej­šie formy.

Presne takú zvolili pri úprave účesu u Zuzany Fialovej a vyzeralo to skvelo. Čistá línia uhladených vlasov rozdelených na cestičku ukážkovo doplnila bohato zdobenú červenú kreáciu s princeznovskou sukňou od Michaely Ľuptákovej, ktorá odkazovala na estetiku v duchu Elieho Saaba. Šaty sa trblietali do ďaleka a striedma úprava k nim bola to pravé orechové.

Herečka a porotkyňa Zuzana Fialová na finále...
Herečka a porotkyňa Zuzana Fialová na finále šou Let's Dance. Autor: Profimedia

Pri hosťoch v hľadisku sa nepochybne veľkým prekvapením stala herečka a speváčka Dáša Mamba Šarközyová, ktorú verejnosť zväčša vníma v podobe neposlušného a tak trošhu provokujúceho dievčaťa. Tentoraz možno jemne provokovala výrazným dekoltom a lodičkovým výstrihom na čiernej večernej toalete – dojem bol však vkusný a nie za čiarou. Vhodne zvolené boli aj remienkové sandáliky, akurát líčenie (často najväčšia slabina slovenských celebrít) mohlo byť jemnejšie a prirodzenejšie.

Speváčka a herečka Dáša Mamba Šarközyová.
Speváčka a herečka Dáša Mamba Šarközyová. Autor: TV Markíza

U moderátorky Mirky Kalisovej sa síce vizáž dala považovať za príjemnú a vhodne zvolenú, pri šatách je to však diskutabilné. Na prvý dojem možno luxusnejší model koktejlových šiat v metalickom kovovom brokátovom vzore, s nositeľkou však nefungoval ideálne. Skôr jej zbytočne pridal roky.

Jeden z najsexy lookov večera predviedla zase bývalá Misska a modelka Magdaléna Šebestová. Do spoločnosti sa vybrala po dlhom čase a jej červená kreácia so sieťovanou „klietkou“ na sukni aj v živôtiku vyzerala veľmi efektne a súčasne. Takto oblečená by pokojne mohla vyraziť na ceny Grammy, alebo nejakú inú spoločenskú príležitosť v Hollywoode.

Bývalá Miss Slovensko Magdaléna Šebestová.
Bývalá Miss Slovensko Magdaléna Šebestová. Autor: TV Markíza

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Fialová #Miriam Kalisová #Magdaléna Šebestová #Dáša Mamba Šarközyová #Adela Vinczeová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemusí byť všetko tak, ako sa zdá, myslite len na to najlepšie.
Čím skôr si spravíte svoju prácu, tým skôr...

+ Počúvajte rady svojho lekára, chce pre vás len to najlepšie.
Neberte si úver, nepotrebujete ho naozaj...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk