Nicole Kidman rozdávala úsmevy v Paríži: Štartuje luxusné Vianoce!

08.11.2017 15:33

Tradícia slávnostného štartu vianočných nákupov v parížskych luxusných obchodných domoch pokračuje aj tento rok. S novou hviezdou.

Austrálska herečka Nicole Kidman na slávnostnom...
Austrálska herečka Nicole Kidman na slávnostnom otvorení vianočných nákupov v obchodnom dome Le Printemps Haussmann v Paríži. Oblečená do šiat a obutá do topánok Fendi. Autor: SITA/AP, Christophe Ena

Austrálska herečka a držiteľka Oscara Nicole Kidman sa stala „krstnou mamou“ vianočných nákupov v obchodnom dome Le Printemps v Paríži. Pred fotografov predstúpila s úsmevom a zapózovala pred očarujúcim výkladom so zimnou tematikou.

O ten sa postarala tentoraz značka Fendi, ktorá zároveň 50-ročnú blondínku obliekla do blúzky, sukne a lodičiek s prackou z aktuálnej kolekcie. Kidman pôsobila elegantne, ale pritom veľmi nenútene a spokojne sa usmievala na fotografov.

Herečka síce oslávila koncom leta okrúhle jubileum, ale v práci vôbec nepoľavuje. Momentálne pozornosť púta najmä film The Killing of sacred deer, v ktorom exceluje po boku Colina Farrela. Budúci rok pritom má do kín prísť hneď niekoľko nových filmov, v ktorých exmanželka Toma Cruisa účinkuje. Jedným z najočakávanejších bude určite Aquaman, adaptácia ďalšieho z populárnych komiksov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Nicole Kidman #paríž #Vianoce #Fendi #výklad
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zrelaxujte sa a doprajte si chvíľu osamote, potrebujete regeneráciu.
Pravidlá treba dodržiavať, hlavne ak...

+ Dávajte si pozor akú aviváž používate, mohla by škodiť vašej pokožke.
Nespoliehajte sa na svojich kolegov,...