Drobná pokrstila svoj debut. Ďakovala aj za ťažké chvíle, sú v hudbe!

09.11.2017 16:39
IMG Emma Drobná
Speváčka Emma Drobná pokrstila svoje debutové cédečko. Autor:

Slovenská speváčka Emma Drobná uviedla v stredu večer v showroome jednej z bratislavských automobiliek do života svoj debutový album You Should Know.

Na štúdiovke prináša spolu dvanásť piesní, z toho jeden remix. Všetky skladby, ktoré na album zaradila, si pritom sama otextovala.

Debut You Should Know pokrstili piati muži zo speváčkinho blízkeho okolia, ktorí stáli pri jeho zrode – mladý nádejný producent Oliver Žilák, Peter Graus a Tomáš Zubák z Creative Music House, bubeník z Emminej kapely Adrián Líška a speváčkin priateľ Štěpán Urban. Novinku symbolicky poliali šampanským.

Speváčka Emma Drobná so svojím debutovým cédečkom.
Speváčka Emma Drobná so svojím debutovým cédečkom. Autor: Tibor Kuna

Drobná počas večera neskrývala nervozitu. „Pamätám si na svoje začiatky a tak podobne sa cítim aj teraz,“ priznala. „Chcela by som poďakovať vám všetkým a všetkým ľuďom, ktorí ma inšpirovali k tomu, aby som tvorila, bez vás by som bola stratená. Nielen v živote, ale aj v hudbe. A ďakujem aj tým náročnejším situáciám, ktorými som si prešla a z ktorých som nebola nadšená, ale mohla som o nich písať. Aj o nich je tento album,“ poznamenala 23-ročná speváčka z Nového Mesta nad Váhom, ktorá slávnostný večer oživila aj krátkym koncertom.

Speváčka Emma Drobná pokrstila svoje debutové...
Speváčka Emma Drobná pokrstila svoje debutové cédečko. Autor: Tibor Kuna
#krst #Emma Drobná #debut #cédečko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Budete pod veľkým tlakom, nároky kladené na vás sa zvyšujú a spôsobujú stres.
Získate peniaze, ktoré vám...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk