Fakt má už 45?! Gwyneth medzi slávnymi mamičkami ako študentka!

13.11.2017 00:00

Na počesť dvojnásobnej mamy, herečky a podnikateľky Gwyneth Paltrowovej sa cez víkend konala akcia Baby2Baby Gala. Držiteľka Oscara, samozrejme, nechýbala.

Herečka Gwyneth Paltrow na akcii Annual...
Herečka Gwyneth Paltrow na akcii Annual Baby2Baby Gala, ktorá sa konala na jej počesť. V nohavicovom kostýme Tom Ford. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Dnes už 45-ročná blondínka dorazila na podujatie v nohavicovom kostýme od Toma Forda a prekvapila nejedného hosťa, ako skvelo a najmä mladistvo vyzerá. Pri číslovke 45 to pôsobí naozaj priam zázračne.

Niekdajšia manželka speváka a skladateľa Chrisa Martina stavila na výrazné líčenie očí a bezchybnú pleť, plavé vlasy mala upravené len veľmi ležérne. Základom jej vzhľadu je však pravdepodobne životný štýl, ktorý hrdo propaguje už roky. Paltrow sa snaží nielen cvičiť a zdravo stravovať, nebojí sa hovoriť ani o benefitoch sexuálnej aktivity či partnerského života, ktorý človeka udržiava v bdelosti aj mladistvom zmýšľaní.

Herečka
		Gwyneth Paltrow na akcii
		Annual...
Bývalá
		Miss World a modelka Olivia
		Culpo.
+4Tehotná herečka
		Jessica Alba predviedla
		svoje...

Herečku na akcii doplnili mnohé ďalšie slávne mamičky. Pozornosť si vyslúžila napríklad Jessica Alba, ktorá je momentálne tehotná s tretím potomkom a v čiernych večerných šatách predviedla zaoblené bruško. Ďalšia trojnásobná mama, herečka Jennifer Garner, žiarila v smotanovo-bielych šatách od Rolanda Moureta. A tiež vyzerala skvelo. Modelku Chrissy Teigenovú alebo speváčku Kelly Rowlandovú si môžete pozrieť v galérii.

Herečka Jennifer Garner vyzerala na podujatí...
Herečka Jennifer Garner vyzerala na podujatí Baby2Baby Gala naozaj pôvabne. V šatách od Rolanda Moureta. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pôvab #mamičky #Hollywood #Gwyneth Paltrow
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes stresovým situáciám, určite by vám neurobili dobre.
Viete sa v živote vynájsť to je...

+ Buďte dnes veľmi opatrný, hrozia drobné úrazy v domácnosti.
Dnes sa naučíte veľa zaujímavostí, využite ich...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk