Krásne superhrdinky žiarili na premiére! Prichádza Liga spravodlivých

14.11.2017 12:44

Jednou populárnou skupinou sú Avengers a druhá, na ktorej spojenie na filmovom plátne sa čakalo, bude nepochybne Liga spravodlivých. Rovnomenný film mal premiéru v Los Angeles.

Herečky Connie Nielsen (vľavo) a Gal Gadot.
Herečky Connie Nielsen (vľavo) a Gal Gadot. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Novinka, v ktorej sa pred jednou kamerou stretáva napríklad Superman, Batman či Wonder Woman, patrí nepochybne medzi najočakávanejšie blokbastery jesennej sezóny. Hlavní predstavitelia hrdinov film uviedli v pondelok večer v Los Angeles.

Zľava:  Jason Momoa,
		Henry Cavill, Ezra
		Miller,...
Herečka Diane Lane.
+13Herečka Connie
		Nielsen.

Na červenom koberci nechýbal Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), ani Jason Momoa (Aquaman). Pozornosť však patrila najmä krásnym dámam.

Izraelská herečka Gal Gadot sa úlohou Wonder Woman vyšvihla medzi hollywoodsku elitu. Na pondelňajšej slávnostnej premiére bola teda mimoriadne obletovanou dámou. V kreácii z dielne Altuzarra predviedla táto očarujúca brunetka dokonalé krivky, ktoré má späť po nedávnom druhom pôrode.

Herečka Amber Heard v kreácii Atelier Versace.
Herečka Amber Heard v kreácii Atelier Versace. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Premietanie filmu Liga spravodlivých (Justice League) si však nenechala ujsť ani Amber Heard, herečka, ktorá si vo filme strihla menšiu rolu a ktorá dostane už čoskoro väčší priestor v samostatnom filme o Aquamanovi.

Exmanželka Johnnyho Deppa bola neprehliadnuteľná aj vďaka supersexi kreácii z dielne Atelier Versace, ktorá odhaľovala jej nohy vo vysokom rozparku aj obnaženú kožu pod sieťou čiernych korálikov a retiazok.

Zľava:  Jason Momoa, Henry Cavill, Ezra Miller,...
Zľava: Jason Momoa, Henry Cavill, Ezra Miller, Gal Gadot, Ray Fisher a Ben Affleck pózujú na premiére filmu Liga spravodlivých (Justice League).
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Do slovenských kín príde liga spravodlivých vo štvrtok 16. novembra a tvorcovia už s napätím očakávajú, ako sa filmu bude dariť v kinách na severoamerickom kontinente. Rebríčkom momentálne kraľuje iný komiksový hrdina – Thor. Tretí film zo série o božskom hrdinovi s ťažkotonážnym zázračným kladivom už stihol zarobiť v Amerike vyše dvesto miliónov dolárov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Los Angeles #Liga spravodlivých #Gal Gadot #film #Amber Heard
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravie máte v poriadku, pokiaľ pokojne spíte a chutí vám jesť.
Nenechávajte si prácu na poslednú chvíľu,...

+ Hydratujte svoje ruky po každom umývaní, kožné problémy ustúpia rýchlejšie.
Porozprávajte sa so svojou...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk