Šťavnatý dekolt Ashley aj trblietavá krása Gigi! Glamour rozdával ceny

14.11.2017 14:00

Na červenom koberci podujatia "Women Of The Year" v New Yorku sa striedali Kidman, Williams, Hadid aj Iman.

Priamo z Mexika, kde si prevzala na filmovom festivale cenu za prínos kinematografii, dorazila do New Yorku na gala večer magazínu Glamour „Women Of The Year“ nežná Nicole Kidman. 50-ročná oscarová hviezda zvolila čierne šaty na ramienka Christian Dior, ktoré zdobili ružové anjelské krídla. Rodená Austrálčanka bola jednou z ocenených žien počas galapodujatia, kedy získala cenu v kategórii „The Icon“.

Nicole Kidman na podujatí  magazínu Glamour...
Nicole Kidman na podujatí magazínu Glamour "Women of the Year" v New Yorku v šatách Christian Dior. Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Ďalšími ocenenými ženami zo sveta šoubiznisu sa stali modelka Gigi Hadid či speváčka Solange Knowles. Tá sa však v New Yorku počas večera neukázala, na rozdiel od krásnej Gigi Hadid, ktorá na pódium vystúpila v zlatej róbe z dielne Zuhair Murad.

Modelka Gigi Hadid na podujatí  magazínu...
Modelka Gigi Hadid na podujatí magazínu Glamour "Women of the Year" v New Yorku v šatách Zuhair Murad. Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Udalosť v New Yorku si nenechala ujsť ani čerstvá tridsiatnička Ahley Graham, tá stavila na žiarivú červenú. Zaujímavý kostým značky Prabal Gurung upriamil pozornosť na jej bujný dekolt, fotogenickú tvár modelky lemovali hnedé vlasy, ktoré jej rozpustené padali poniže pliec.

Ashley Graham na podujatí  magazínu Glamour...
Ashley Graham na podujatí magazínu Glamour "Women of the Year" v New Yorku zvolila model značky Prabal Gurung. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Na červenom koberci sa prvý raz od septembrového pôrodu dcérky Alexis objavila aj tenistka Serena Williams. Na svojej „premiére“ si nechala zvlášť záležať, keď pred fotografmi zažiarila v čierno-zlatej kombinácii z dielne Versace s vlasmi vypnutými dohora a ozdobenými zlatou sponou.

Serena Williams na podujatí  magazínu Glamour...
Serena Williams na podujatí magazínu Glamour "Women of the Year" v New Yorku. Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Okrem spomínaných dám sa pred fotografmi predviedli aj modelky Iman, Sara Sampaio a Shanina Shaik či herečka Drew Barrymore.

Nicole
		Kidman na podujatí  magazínu
		Glamour...
 Serena
		Williams na podujatí  magazínu
		Glamour...
+12Modelka Gigi Hadid na
		podujatí 
		magazínu...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Žena roka Glamour #Nicole Kidman #Gigi Hadid #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Za určité veci by ste sa hanbiť nemali, premyslite si to.
Ak chcete povedať výhrady, buďte pokojne...

+ Nebuďte závistlivý, doprajte aj druhým ľudom, to čo si doprajete vy.
Nepotrebujete mať všetko po čom...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk