Ďalšia úchvatná róba? Victoria Swarovski sa trblietala na cenách Bambi

18.11.2017 00:00

Ak patríte do rodiny, ktorú vo svete najviac preslávili ich povestné trblietavé krištály, je asi jasné, čo si oblečiete na veľkolepý galavečer. Ako v prípade Victorie Swarovski.

Ako inak. Victoria Swarovski prišla v...
Ako inak. Victoria Swarovski prišla v trblietavej róbe.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Isa Foltin/Getty Images for Kryolan

Rakúska speváčka, ktorá je zároveň dedičkou slávnej rodinnej firmy zameriavajúcej sa na výrobu a spracovanie krištáľového skla, sa objavila vo štvrtok večer aj na vyhlásení cien Bambi. A prehliadnuť sa rozhodne nedala.

Na červenom koberci sa 24-ročná kráska objavila vo veľkolepej modrej večernej toalete od dizajnéra Michaela Cinco, ktorý pôsobí v Dubaji. Na modrom podklade sa trblietali tisícky kamienkov a Swarovski pôsobila veľmi príťažlivo a zároveň spokojne. Cinco sa postaral aj o slávne svadobné šaty, v ktorých sa v lete Victoria Swarovski vydala za svojho priateľa Wernera Muerza.

Šaty boli, ako inak, celé posiate jemnými kamienkami Swarovski. Na bielych šatách sa ich nachádzalo presne 500 000. Neveste nechýbala ani efektná, päť metrov dlhá vlečka. Aj tá spôsobila, že šaty mali úctyhodnú hmotnosť – vážili 46 kilogramov.

Modelka Franziska
		Knuppe.
Modelka Eva
		Padberg.
+15Speváčka Helene
		Fischer počas svojho
		vystúpenia...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#róba #Bambi #Victoria Swarovski
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku