Sexy dračica Cibulková, Rolins štýlová! Známe Slovenky vyrazili za luxusom

20.11.2017 15:24

Domáca móda, ale aj luxusná starostlivosť o krásu sa spojili na mieste, na ktorom to vo štvrtok večer minulý týždeň žilo priam ako v New Yorku. Zišla sa tu smotánka, bohatí klienti aj známe tváre šoubiznisu.

Tenistka Dominika Cibulková na otvorení Privée...
Tenistka Dominika Cibulková na otvorení Privée Envy v Bratislave. Autor: Profimedia

V samotnom centre Bratislavy vznikol zaujímavý koncept spojenia dizajnovej módy s klinikou krásy a tiež kaderníckym salónom. Najväčším lákadlom na veľkolepej otváračke boli pravdepodobne dizajnové kúsky návrhárov ako Michal Kováčik či Jakub Polanka.

„Všetky veci, ktoré som tu mal, sa už predali. Budem musieť priniesť ďalšie,“ tešil sa ďalší renomovaný návrhár – Boris Hanečka. Aj on určite ocenil ideu vzniku takéhoto konceptu, za ktorou stojí štylista Andrej Kusalik, podnikateľka Natália Selveková a kaderník Patrik Veselý.

Dvojica
		krstných mám - tenistka
		Dominika...
Moderátorka Vera Wisterová v kreácii od
		Jakuba...
+18Dizajnér Boris Hanečka
		s tehotnou
		herečkou...

Pozornosť hostí však upútali najmä známe tváre, ktoré ich spoločné „dieťa“ prišli podporiť. Na čele s Dominikou Cibulkovou, čo asi nikoho neprekvapí. S Kusalikom spolupracuje už roky. Obliekol ju aj na tento večer a spravil z nej sexy dračicu. Kožený skrátený top na jedno rameno a sukňa s rozparkom odhaľújúcim nohy, pôsobili provokatívne, ale zároveň boli vkusne sexy.

Speváčka Dara Rolins v kreácii od Michaela...
Speváčka Dara Rolins v kreácii od Michaela Kováčika. Autor: Profimedia

Príťažlivá bola aj speváčka Dara Rolins, druhá z krstných mám, ktorú si tvorcovia večera povolali do Bratislavy. V čiernych asymetrických šatách od Michaela Kováčika vyzerala elegantne, no zároveň jej vzhľad mal šmrnc modernosti a zvodnosti.

O moderovanie podujatia sa postarala ďalšia známa dáma a fanúšička módy Vera Wisterová, ktorú na tento večer obliekli do kreácie od Jakuba Polanku. Ďalšie známe tváre, ktoré sa na akcii zúčastnili, si môžete pozrieť v galérii.

Zľava: Moderátorka Vera Wisterová, štylista...
Zľava: Moderátorka Vera Wisterová, štylista Andrej Kusalik, Natália Selveková, Dominika Cibulková, Dara Rolins a Patrik Suši Veselý.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Lucie Urban

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#otvorenie #móda #luxus #Dominika Cibulková #Dara Rolins #Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Netrávte veľa času doma, radšej sa prejdite vonku.
Ukázali ste sa v tom najlepšom svetle, môžete byť na...

+ Čakanie vám ubehne rýchlejšie keď začnete myslieť pozitívnejšie.
Dávajte si pozor na svoju prácu, čoskoro...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk