Éterická diva Cibulková aj zvodná Verešová: Kto vyrazil na módnu charitu?

21.11.2017 14:51

Uplynulý predĺžený víkend bol pomerne bohatý na spoločenské udalosti. A ako inak, dal možnosť aj domácim celebritám a známym tváram zažiariť.

Tenistka Dominika Cibulková v šatách Valentino.
Tenistka Dominika Cibulková v šatách Valentino. Autor: Fashion TV

V sobotu sa v Bratislave konal ďalší ročník benefičného podujatia pod taktovkou známej módnej televízie a jej riaditeľky Gabriely Drobovej. Akcia s názvom Fashion Sparkling Charity Night Gala pritiahla do priestorov bratislavskej Reduty najmä známe krásky, modelky či bývalé kráľovné krásy. Pozornosť však pútala aj známa športovkyňa Dominika Cibulková.

Tenistka
		Dominika Cibulková v šatách Valentino.
Bývalá
		Miss Slovensko a novinárka
		Barbora...
+12Riaditeľka Fashion TV
		Gabriela Drobová
		v...

Kým pár hodín predtým sa predvádzala v sexy koženej kombinácii na otvorení nového módneho priestoru v centre mesta, na akciu módnej televízie dorazila ako éterická a elegantná dáma. Vďaka za to patrila šatám značky Valentino, ale aj decentnej no noblesnej úprave a líčeniu.

Známa športovkyňa sa zároveň stala ambasádorkou podujatia, ktorého výťažok putuje na konto projektu Biela pastelka. Súčasťou večera bola dražba, v rámci ktorej sa spoločne s príspevkami tento rok vyzbieralo vyše 37-tisíc eur.

Modelka Andrea Verešová v šatách od Jany...
Modelka Andrea Verešová v šatách od Jany Pištejovej. Autor: Fashion TV

Na červenom koberci sa okrem Cibulkovej objavila napríklad bývalá Miss Slovensko Barbora Franeková, riaditeľka súťaže Miss Universe SR Silvia Chovancová-Lakatošová, ale aj modelka Andrea Verešová, ktorá pricestovala z Prahy.

Z hľadiska módy mali dôvod na radosť najmä domáci tvorcovia – práve v ich kreáciách sa totiž predvádzali mnohé známe dámy. Akcii dominovali róby od Jany Pištejovej (Andrea Verešová, Martina Horňáková), ale nechýbali ani kreácie od Borisa Hanečku (Alena Pallová) či Michaela Kováčika (Barbora Franeková). Viac foto v galérii.

Riaditeľka súťaže Miss Universe SR Silvia...
Riaditeľka súťaže Miss Universe SR Silvia Chovancová-Lakatošová. Autor: Fashion TV

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#róba #krása #Fashion Sparkling Charity Night #Dominika Cibulková #charita
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Po celom dni v práci za počítačom by ste sa mali prejsť a rozhýbať si svaly.
Nerobte všetko na poslednú...

+ Nehazardujte so svojim zdravím, cigarety a alkohol vám len ubližujú.
Pustite sa do práce skôr, skončíte a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk