Vondráčková na Slávikoch ohúrila dekoltom! A potom... sa radšej zahalila

27.11.2017 00:00

Speváčka Lucie Vondráčková nechýbala cez víkend na vyhlásení hudobných cien Český slávik. Prekvapila. Ako jedna z mála hviezd sa dokonca prezliekala pre objektívy.

Speváčka Lucia Vondráčková na vyhlásení cien...
Speváčka Lucia Vondráčková na vyhlásení cien Zlatý slávik. Autor: Profimedia

Na slávnostnom gala, kde hlasujúci fanúšikovia, prisúdili Vondráčkovej bronzovú priečku sa objavila v romantických šatách pošitých drobnými flitrami a kvietkami. Ohurujúci bol však najmä výstrih. Umelkyňa, ktorá väčšinu času žije v Kanade s manželom Tomášom Plekancom a dvoma synmi, sa zvyčajne oblieka veľmi romanticky a dievčensky. Tentoraz k tomu pridal aj výrazne zvodný detail.

Aby toho nebolo málo, na párty po vyhlásení cien sa už 37-ročná Vondráčková objavila v šatách iných. Zostala pri bielej farbe aj kvetinových detailoch. Tentoraz však bol model decentnejší a dospelejší.

Speváčka Lucia Vondráčková na vyhlásení cien...
Speváčka Lucia Vondráčková na vyhlásení cien Zlatý slávik. Autor: Profimedia

Vondráčková do Prahy nepriletela kvôli vyhláseniu hudobných cien, ale ako sama povedala, dôvodom bol krst knižky jej dobrej kamarátky. Zároveň stihne nakrúcať aj videoklip, aby sa potom v utorok mohla zase pobrať späť do Kanady.

Pre Blesk.cz vyhlásila, že sa cíti byť viac herečka ako speváčka. „Zdá sa mi nádherné, že som v šestici speváčok. Bola som skôr divadelná herečka, Shakespeare, Čechov. Toto je iba krásna smotana, jemne povrchná, ale vážim si to,“ uviedla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ceny #šaty #dekolt #Lucie Vondráčková #Český slávik
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku