Iné by sa tomu vyhli, hollywoodske kamošky sa výškového rozdielu neboja

29.11.2017 00:00

Asi väčšina herečiek, ktoré majú v sebe trošku hollywoodskej ješitnosti, by sa vyhla pózovaniu pred objektívom po boku výrazne vysokej kolegyne. Ale pre Reese Witherspoonovú to neplatí.

Herečka Reese Witherspoon (vľavo) a jej...
Herečka Reese Witherspoon (vľavo) a jej kolegyňa Nicole Kidman. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Slávna filmová „Pravá blondínka“ sa v pondelok večer objavila na vyhlásení filmových cien Gotham Awards, aby odovzdala jednu z cien večera – špeciálnu trofej pre Nicole Kidmanovú. Na červenom koberci sa postavili jedna vedľa druhej. Vizuálne vznikol veľmi zaujímavý obraz – výškový rozdiel medzi oboma dámami je totiž naozaj viditeľný.

Austrálska rodáčka Kidman, ktorá má doma Oscara za výkon vo filme Hodiny, narástla až do výšky 180 centimetrov. Spôsobovalo to často aj problémy v jej niekdajšom manželstve s Tomom Cruisom. Herec bol od nej nižší a tak ju žiadal nosiť nižšie podpätky, alebo on sám nosil údajne topánky do zabudovaným podpätkom.

Herečka
		Zoe
		Kazan.
Herečka
		Nicole Kidman v šatách z
		dielne...
+13Herec Armie
		Hammer.

Pre hollywoodsku kolegyňu, no najmä Kidmanovej kamarátku to nebol žiaden problém. Hoci je nižšia o hlavu, hrdo sa postavila vedľa Nicole, oblečená v šatách Oscar de la Renta a spoločne rozdávali úsmevy niekoľko minút.

Duo herečiek sa poznalo síce z videnia dlhší čas, až práca na seriáli Veľké malé klamstvá ich však spojila natoľko, že sa z nich stali veľmi dobré priateľky. Projekt spoločne aj produkovali.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výška #rozdiel #Reese Witherspoon #pózovanie #Nicole Kidman #Gotham Independent Film Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Načerpajte nové sily a hlavne nezabúdajte na pozitívnu náladu.
Rezervujte si lyžovačku, inak nenájdete to,...

+ Máte za sebou náročné dni a tak sa snažte vyčistiť si hlavu.
Pozor dnes na dopravné prešľapy, mohli by ste...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk