Nicole Kidman: Mala som šťastie na dobrú prácu, teraz to musím vrátiť

05.01.2018 00:03

Môžete byť jednou z najväčších hollywoodskych hviezd, ale šanca na prácu nie je ani pre vás istá na 100 percent. Priznáva sa k tomu aj herečka Nicole Kidman.

Herečky Nicole Kidman (vpravo) a Margot Robbie...
Herečky Nicole Kidman (vpravo) a Margot Robbie na titulnej stránke februárového vydania magazínu Vogue. Autor: Reprofoto: Juergen Teller pre Vogue UK

Rodená Austrálčanka sa objavuje na titulnej stránke britského magazínu Vogue ako jedna z hollywoodskych hviezd aktuálnej sezóny. Spoločnosť jej robí o polovicu mladšia kolegyňa Margot Robbie, mimochodom tiež z Austrálie. A obe dámy sa v rozhovore vyjadrili aj k tomu, aký je život herečky, ktorá túži po realizácii, práci a najmä po zmysluplných úlohách.

„Stále sa cítim ako dieťa v hereckej škole, ktoré dúfa, že dostane úlohu,“ uviedla Kidman pre Vogue. „Vždy som mala pocit, že som naozaj dieťa šťasteny za toľko práce, ktorú som mala a ktorú stále mám. Ale časť mojej práce je teraz aj niečo vrátiť späť a vytvoriť možnosti pre ďalšiu generáciu. Obzvlášť so ženskými režisérkami, pretože tento stav je momentálne v nerovnováhe,“ komentovala blondínka.

Jej o polovicu mladšia kolegyňa Margot Robbie exceluje v projekte Ja, Tonya o krasokorčuliarke Tonyi Hardingovej. Ako však sama poznamenala, jej rodina nepadá na zadok z toho, že je herečka. „Ohúrení sú asi tak na päť sekúnd a potom sa reč zvrtne na to, že náš pes sa zase povracal na koberec,“ prezradila pre Vogue Robbie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vogue #Nicole Kidman #Margot Robbie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vypnite na chvíľu myseľ a užívajte si to ticho a spokojnosť okolo vás.
Začnite sa snažiť nájsť si novú...

+ Nezhadzujte všetko na ostatných ľudí, za zdravotné problémy si môžete sami.
Konštruktívna kritika prospeje...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk