Hviezdny víkend Nicole Kidmanovej. Žiari, kde sa objaví!

07.01.2018 09:30

Herečku Nicole Kidman čakal v týchto dňoch spoločensky náročný víkend. Austrálska rodáčka je horúcou favoritkou na nedeľňajšom vyhlásení cien Zlatý glóbus s výkonom v seriáli Veľké malé klamstvá.

Herečka Nicole Kidman pózuje v kreácii Carolina...
Herečka Nicole Kidman pózuje v kreácii Carolina Herrera. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Ešte pred samotným nedeľňajším vyhlásením sa však 50-ročná hviezda objavila v piatok na ceremoniáli 7. ročníka cien AACTA International Awards, ktoré sú cenami pre austrálsku hereckú komunitu. Blondínka nebola jedinou dámou od protinožcov, ktorá na akciu zavítala.

Práve Kidmanovej prítomnosť si však médiá užili a využili najviac. Herečka v šatách od Caroliny Herrery vyzerala veľmi pôvabne a rozdávala úsmevy po boku kolegu a dobrého priateľa Hugha Jackmana.

Herečka
		Nicole Kidman a jej kolega Hugh
		Jackman...
Herec Gary
		Oldman.
+3Herec Hugh
		Jackman.

Kidmanovej tvár sa len pred pár dňami objavili aj na titulnej stránke britského magazínu Vogue. Pózuje tam spoločne s krajankou Margot Robbie. Hoci titulná strana vznikla v spolupráci s magazínom W a má byť odrazom hollywoodskej „smotánky“, respektíve odrazom toho najlepšieho, čo v Hollywoode vzniklo za posledné mesiace, objavila sa aj kritika.

Dôvodom nespokojnosti je v zozname, ktorý obsahuje viac ako dvadsať hereckých osobností, takmer úplná absencia hercov afroamerického pôvodu. Do zoznamu magazínu Vogue sa prepracoval Daniel Kaluuya z hororu Uteč! a speváčka Mary J. Blige s výkonom vo filme Mudbound.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#víkend #róba #Nicole Kidman #ceny #Carolina Herrera #akcia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravie máte v poriadku, pokiaľ pokojne spíte a chutí vám jesť.
Nenechávajte si prácu na poslednú chvíľu,...

+ Neskrývajte strach z lekárov, priznajte sa aspoň najbližšiemu človeku.
Momentálne vám bude ťažké zarobiť...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk