Poriadne odhalená a naostro?! Vyzývavá herečka na Glóbusoch pobúrila

08.01.2018 11:30

Len tri ženy sa na červenom koberci 75. ročníku Zlatých glóbusov sa neobliekli do čiernej farby. Jedna z nich, herečka Blanca Blanco však nielen prekvapila, ale mnohých aj pobúrila.

Herečka Blanca Blanco na after-párty kanála...
Herečka Blanca Blanco na after-párty kanála HBO. V týchto šatách sa objavila aj na červenom koberci Zlatých glóbusov. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Rodáčka z Kalifornie zvolila na slávnostný večer odvážnu róbu z výrazného červeného zamatu. Jej odhaľujúce detaily však pôsobili až extrémne provokatívne v záplave hviezd, ktoré sa zo solidarity k obetiam sexuálneho obťažovania a násilia obliekli do čiernej farby.

Tridsaťšesťročná herečka v kreácii odhalili veľkú časť hrudníka, ale aj stehná pod vysokým rozparkom. Z niektorých uhlov to vyzeralo, že si pod šaty ani neobliekla spodnú bielizeň.

Herečka Blanca Blanco na after-párty kanála...
Herečka Blanca Blanco na after-párty kanála HBO. V týchto šatách sa objavila aj na červenom koberci Zlatých glóbusov. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Hoci podobná odvaha nie je hollywoodskym hviezdam a hviezdičkám cudzia, tentoraz sa naozaj nejavila ako najvhodnejšia. Pozvané herečky či zástupkyne iných šoubiznisových odvetví stavili na decentné kreácie a červenému kobercu v rámci čiernej nadvlády dominovali róby s veľmi decentnými výstrihmi či rozparkmi, dlhými sukňami až po zem, ba často až zahalením tela od hlavy po päty.

Herečka Halle Berry v šatách Zuhair Murad.
Herečka Halle Berry v šatách Zuhair Murad. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Jedinou veľkou hviezdou, ktorá sa vymykala tomuto „dress-code“, bola 52-ročná Halle Berry. Obliekla si priehľadné čipkované šaty od Zuhaira Murada s dĺžkou do polovice stehien. Niektorí kritici sa viac pozastavovali nad tým, či takýto model je vhodný na druhú najvýznamnejšiu udalosť filmového sveta.

Herečka
		Jessica Biel v šatách Dior
		Couture.
Herec Hugh
		Grant a jeho partnerka Anna
		Eberstein.
+69Herečka Saoirse Ronan v
		kreácii Atelier
		Versace.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Halle Berry #pobúrenie #Zlatý glóbus #čierna #sexy #Blanca Blanco
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...