Obe blond, obe v bodkách! Je to trapas? Ale nie, pozrite sa na ne...

13.01.2018 08:00

Dohodli sa nebodaj? Dve slávne blondínky predviedli na štvrtkovom vyhlásení cien Critic's Choice Awards veľmi podobnú garderóbu.

Herečky Reese Witherspoon (vľavo) a Emilia...
Herečky Reese Witherspoon (vľavo) a Emilia Clarke pózujú v podobných šatách na Critic's Choice Awards. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

Reč je o Reese Witherspoonovej a Emilii Clarkeovej, ktoré prišli na slávnostný ceremoniál ako ambasádorky a zároveň nominované za dvojicu populárnych seriálov. V prípade prvej menovej to sú oceňované Veľké malé klamstvá, u druhej ide o populárnu Hru o tróny.

Pri pózovaní na červenom koberci sa však na chvíľu stali seriály nepodstatné a dvojicu herečiek postavili fotografi k sebe práve preto, že vyzerali akoby ich obliekal jeden dizajnér. A to pritom tiež nebola pravda.

Herečka
		a moderátorka večera Olivia Munn
		v...
Hereckí
		kolegovia zo seriálu Stranger
		Things...
+39Režisérka a
		scenáristka Greta Gerwig v
		kreácii...

Kým „pravú blondínku“ Witherspoonovú obliekla značka Prada do zamatových šiat bez rukávov zdobených krištáľmi vybrúsenými do tvaru kruhu, jej kolegyňa z Veľkej Británie si obliekla zamatový model šiat pošitý veľmi podobnými výbrusmi – akurát od značky Dolce & Gabbana.

Obe dámy sa nad tou zhodou zasmiali a potom sa už pobrali usadiť do sály plnej hollywoodskych hviezd. Počas večera dominoval práve seriál Veľké malé klamstvá, vo filmových kategóriách zase snímka Podoba vody.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #Reese Witherspoon #Emilia Clarke #bodkované
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Trávte viac času s rodinou ako pred televízorom, váš zrak i rodina to ocenia.
Nenechajte sa zlákať...

+ Nikto vám nebude vedieť pomôcť ak sami neviete s čím.
Prepočítajte si peniaze, či vám naozaj všetko...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk