Turzonovová očarila plesových hostí, v bielej róbe omladla o desaťročia!

14.01.2018 12:00

Meno aj podoba moderátorky večera na Plese v opere, už bezmála dve desaťročia otvára spoločenskú sezónu na Slovensku, je vždy veľkým lákadlom a zdrojom zvedavosti. Herečka Božidara Turzonovová nesklamala.

Herečka Božiadara Turzonovová bola moderátorkou...
Herečka Božiadara Turzonovová bola moderátorkou 18. ročníka Plesu v opere. Obliekla ju Jana Pištejová. Autor: Ples v opere

Známa herecká diva a doposiaľ aj vekovo najstaršia moderátorka tohto podujatia sa objavila v sobotu podvečer na scéne historickej budovy Opery SND a podľa mnohých hostí potvrdila svoju povesť divy. Nielen tej hereckej, ale aj spoločenskej.

Turzonovová sa spojila pri tvorbe večerného modelu s návrhárkou Janou Pištejovou a ich spoločné úsilie bolo korunované úspechom – Turzonovová sa objavila pred hosťami akcie v bielej večernej toalete s výraznými rukávmi a trblietavou výšivkou na hrudi. Dekolt bol decentný, silueta veľmi sošná a príťažlivá a hoci známa členka SND oslávila už 75. narodeniny, určite by ste jej hádali aj o dvadsať menej.

Turzonovová nebola voľbou tvorcov večera náhodou. Oslavovala sa totiž spomienka na 100. výročie založenia Československa a herečka uviedla už pred podujatím, že sa „cíti byť vlastenecké k Slovenskému národnému divadlu“. Pred hosťami si tiež zaspomínala na mnoho jeho členov, či začiatky pôsobenia SND. „Prvýkrát som v tomto divadle sedela, keď som mala iba päť rokov. Zdalo sa mi nádherné a také velikánske,“ uviedla počas večera. „Dnes sa mi zdá malé, ale je krásne a útulné,“ doplnila ešte s úsmevom a hosťom sa prihovorila v niekoľkých vstupoch.

O podujatí si môžete viac prečítať tu a zároveň si môžete pozrieť galériu zo slávnostného večera.

Moderátorka večera
		Božidara Turzonovová
		s...
Z Prahy pricestoval na
		poslednú chvíľu
		Miroslav...
+77Speváčka Jana
		Kirschner.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Božidara Turzonovová #Ples v opere #moderátorka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pár dní voľna by vám určite prospelo, možno aj na dovolenke.
Vaša práca sa bez vás nezrúti, myslite...

+ Nenamáhajte svoje srdce, potrebujete kľudnejší režim ako doteraz.
Všetko je v najlepšom poriadku, nemáte...