Turzonovová očarila plesových hostí, v bielej róbe omladla o desaťročia!

14.01.2018 12:00

Meno aj podoba moderátorky večera na Plese v opere, už bezmála dve desaťročia otvára spoločenskú sezónu na Slovensku, je vždy veľkým lákadlom a zdrojom zvedavosti. Herečka Božidara Turzonovová nesklamala.

Herečka Božiadara Turzonovová bola moderátorkou...
Herečka Božiadara Turzonovová bola moderátorkou 18. ročníka Plesu v opere. Obliekla ju Jana Pištejová. Autor: Ples v opere

Známa herecká diva a doposiaľ aj vekovo najstaršia moderátorka tohto podujatia sa objavila v sobotu podvečer na scéne historickej budovy Opery SND a podľa mnohých hostí potvrdila svoju povesť divy. Nielen tej hereckej, ale aj spoločenskej.

Turzonovová sa spojila pri tvorbe večerného modelu s návrhárkou Janou Pištejovou a ich spoločné úsilie bolo korunované úspechom – Turzonovová sa objavila pred hosťami akcie v bielej večernej toalete s výraznými rukávmi a trblietavou výšivkou na hrudi. Dekolt bol decentný, silueta veľmi sošná a príťažlivá a hoci známa členka SND oslávila už 75. narodeniny, určite by ste jej hádali aj o dvadsať menej.

Turzonovová nebola voľbou tvorcov večera náhodou. Oslavovala sa totiž spomienka na 100. výročie založenia Československa a herečka uviedla už pred podujatím, že sa „cíti byť vlastenecké k Slovenskému národnému divadlu“. Pred hosťami si tiež zaspomínala na mnoho jeho členov, či začiatky pôsobenia SND. „Prvýkrát som v tomto divadle sedela, keď som mala iba päť rokov. Zdalo sa mi nádherné a také velikánske,“ uviedla počas večera. „Dnes sa mi zdá malé, ale je krásne a útulné,“ doplnila ešte s úsmevom a hosťom sa prihovorila v niekoľkých vstupoch.

O podujatí si môžete viac prečítať tu a zároveň si môžete pozrieť galériu zo slávnostného večera.

Moderátorka večera
		Božidara Turzonovová
		s...
Z Prahy pricestoval na
		poslednú chvíľu
		Miroslav...
+77Speváčka Jana
		Kirschner.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Božidara Turzonovová #Ples v opere #moderátorka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stretnete sa s ľuďmi, ktorí budú chcieť ovplyvniť váš život, zachovajte rozum.
Konajte rozvážne a...

+ Zvýšte starostlivosť o nechty na rukách aj nohách, sú odrazom hygieny.
Nezabúdajte na vaše dlhy, snažte...