Krásne šaty pre Vačkovú vzácne nie sú, byť sexy ju však baví

, 15.01.2018 12:25

Slovenská herečka Zuzana Vačková sa Plesu v opere zúčastnila najmä pre jeho dobročinný rozmer, no užila si aj zábavu.

Herečka Zuzana Vačková.
Herečka Zuzana Vačková. Autor: Ples v opere

„Poznám všetku tú plesovú námahu z druhej strany, pretože často plesy moderujem a som rada, že som si teraz mohla aj zatancovať a zabaviť sa,“ uviedla Vačková.

Prípravy na ples podľa vlastných slov špeciálne neprežíva. „Tým, že som herečka, tak krásne šaty a krásny make-up nie sú pre mňa tak vzácne ako pre dámy, ktoré chodia bežne do práce, pretože pri natáčaní mi väčšinou spravia všetky tieto krásne veci, ktoré si dámy, ktoré idú na ples, dajú spraviť len príležitostne. V tomto to pre mňa nie je úplne najvzácnejší okamih,“ podotkla herečka.

Na sobotňajšiu akciu si vybrala šaty z modrej látky s telovým podkladom a pomerne odvážnym dekoltom. Odhalené ramená a transparentný výsek v živôtiku pôsobili pomerne provokatívne, no Vačková bola zjavne so svojím outfitom spokojná.

Vymýšľanie originálneho outfitu si však dosýta vychutná, keď sa chystá na obľúbený maškarný ples. „Ja milujem maškarné plesy! Tam je vždy uvoľnená atmosféra a kopec srandy a to ja mám rada. Masku si nikdy nejako extra neplánujem, vždy si ju urobím podľa momentálnej nálady a improvizujem z toho, čo mám doma. Nikdy to nie je také, že by som išla niekam do požičovne a zrazu by som bola, ja neviem, Pocahontas. Musím si niečo vymyslieť z toho, čo mám doma. O to je to zábavnejšie, kreatívnejšie a pre mňa veselšie. Už som bola napríklad baktéria, anjel, alebo Macko Pú,“ prezradila.

Lucia
		Hablovičová v kreácii od Borisa
		Hanečku...
Speváčka
		Celeste Buckingham.
+80Herečka Lucia Hurajová
		si šaty kúpila
		v...
#šaty #príprava #Zuzana Vačková #ples #úsilie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Viac pohybu by vám dnes určite nezaškodilo, myslite nato.
Vyberte si dnes do práce vhodné oblečenie, bude...

+ Zabudnite dnes na sladkosti a nezdravé potraviny, nechajte si ich na iné dni.
Slušnosť dnes musí byť u vás...