Päťdesiatka na krku?! Sklár plánuje viac oddychu a byť s priateľkou

16.01.2018 00:00

Herec Peter Sklár sa s priateľkou Monikou Wagnerovou objavuje pravidelne na spoločenských akciách. Nechýbajú medzi nimi ani plesy.

Herec Peter Sklár s priateľkou Monikou Wagnerovou.
Herec Peter Sklár s priateľkou Monikou Wagnerovou. Autor: Ples v opere

„Zopár sme už v živote absolvovali, každý rok máme v zásade nejaký ples. Je to vždy také príjemné stretnutie s priateľmi a známymi, ktorých človek nevidí aj celý rok. Ten život je taký turbulentný, rozbehaný a rýchly, a zrazu je celkom príjemné, keď sú dámy krásne oblečené, páni sú v smokingoch, takže je tam trošku iné nivó, aj tie šaty to tak nejako porobia… Je to fajn sa porozprávať a znovu sa takto po tom roku stretnúť,“ uviedol rodák z Modry, ktorý onedlho oslávi životné jubileum.

„O dva týždne budem mať päťdesiat rokov. Neviem, ako som sa k tomu dostal, kde som k tomu prišiel, ale je to, žiaľ, tak. Tak som si povedal, že by som si chcel tento rok trošku viac oddýchnuť a venovať sa sebe, rodine a Monike, aj keď je to trošku otázne, lebo nás čaká ďalší rok Hornej Dolnej. To bude práca od februára do novembra a medzitým prichádzajú termíny na predstavenia, dabingy a ďalšie ponuky v rozhlase. No napriek tomu stále dúfam, že tento rok bude príjemnejší a pokojnejší,“ podotkol Sklár.

Päťdesiatku podľa vlastných slov nepovažuje za veľký životný zlom. „Ja si to ani neuvedomujem. Pre mňa bol príjemný zlom štyridsiatka. Ja hovorím, že život sa začína po štyridsiatke, lebo človek už eliminuje veci nedôležité a už sa zameriava na veci dôležité. Verím, že tá päťdesiatka bude ešte príjemnejšia v tom, že budem ešte väčší salámista, oddýchnem si, vyfúknem si a zameriam sa len na to hlavné,“ uviedol.

Lucia
		Hablovičová v kreácii od Borisa
		Hanečku...
Speváčka
		Celeste Buckingham.
+80Herečka Lucia Hurajová
		si šaty kúpila
		v...
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vek #ples #päťdesiatka #Peter Sklár #Monika Wagnerová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudli ste ohlásiť zmenu lekára, dnes dáte všetko do poriadku.
Nákupný zoznam vám pomôže v rozhodovaní...

+ Nové tetovanie nevyjde a tak sa ocitnete v nepríjemnej situácii.
Brigáda, s ktorou ste počítali...