Premiéru si uchmatla pre seba! Stačili priehľadné šaty a fakt sexy úsmev

17.01.2018 12:25

Predovšetkým mužskými hviezdami a hercami bola nabitá utorňajšia premiéra filmu 12 Strong, ktorá sa odohrala v New Yorku. Pozornosť však na seba strhla aj španielska herečka Elsa Pataky.

Manželia a vo filme 12 Strong aj hereckí...
Manželia a vo filme 12 Strong aj hereckí kolegovia Chris Hemsworth a Elsa Pataky na premiére filmu v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Manželka herca Chrisa Hemswortha si v snímke zahrala presne to, čím je aj v reálnom živote – teda manželku hlavného hrdinu v podaní Hemswortha. Dej filmu sa však viac sústreďuje na nebezpečnú misiu v Afganistane, ktorá sa odohrala len deň po útoku na World Trade Center v USA – teda v roku 2001.

Herec Chris
		Hemsworth.
Herečka Elsa Pataky sa
		predviedla v
		šatách,...
+9Herečka Lynda Carter
		(vľavo) a jej
		dcéra...

Vojnový film je plný nebezpečnej akcie a bojových scén a medzi jeho hrdinami sa okrem Hemswortha objavil napríklad aj Michael Pena či Michael Shannon. Na slávnostnom premietaní už páni vymenili ťažkotonážnu výstroj za luxusné obleky a predvádzali sa s úsmevom pred objektívmi.

Najmenej zahalená však bola už spomenutá Elsa Pataky – príťažlivá matka troch detí, ktorá oslávila 42. narodeniny. Ak sa však na ňu pozriete bližšie, neuveríte, že to je vôbec možné. Pataky má ukážkové krivky a vyzerá mladšie aj o desať rokov.

Herečka Elsa Pataky sa predviedla v šatách,...
Herečka Elsa Pataky sa predviedla v šatách, ktoré viac odhaľovali ako zahaľovali. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Na premiére 12 Strong sa predviedla v kreácii z transparentného materiálu, pod ktorým sa jej črtali čierne nohavičky. Pózovala s úsmevom a zjavne jej neprekážalo ani newyorské chladné počasie. Medzi hosťami premiéry sa objavila aj herečka Lynda Carter, niekdajšia predstaviteľka Wonder Woman, ktorú sprevádzala dcéra Jessica.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Chris Hemsworth #priehľadné šaty #Elsa Pataky #12 Strong
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...