Buckingham má Krištáľové krídlo. Zažiarila v šatách od Hanečku

22.01.2018 10:48

Má len 22 rokov, ale už je laureátkou pomerne významného ocenenia. Speváčka Celeste Buckingham si v nedeľu večer prevzala Krištáľové krídlo.

Speváčka Celeste Buckingham v šatách z kolekcie...
Speváčka Celeste Buckingham v šatách z kolekcie Dana Voda & Boris Hanečka. Autor: Profimedia

Niekdajšia finalistka speváckej súťaže Superstar sa presadila na hudobnej scéne už pred pár rokmi a jej úspechy sa neobmedzili len na slovensko-českú pôdu. Koncom minulého roka vydala nový album a ako prezradila pre Pravda.sk pred pár dňami, rok 2017 vnímala ako rok duetov. „Nahrala som niekoľko spoluprác, koncom roka vyšiel môj sólový album. Takže to bolo celkom intenzívne,“ opísala mladá speváčka.

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková.
Speváčka
		Celeste Buckingham v šatách z
		kolekcie...
+8Strelkyňa Danka
		Barteková.

V nedeľu večer sa však jej snaženie zúročilo, keď si odniesla cenu v hudobnej kategórii za prínos hudobnému dianiu na Slovensku. Dvadsaťdvaročná dáma americko-švajčiarskeho pôvodu si prišla cenu prevziať vo výrazných večerných šatách. Ide o model z kolekcie Borisa Hanečku a Dany Vody pošívaný motívom vtákov, ktorý mal premiéru pred pár mesiacmi na akcii Fashion LIVE!.

Galavečer bol plný známych dám v spoločenských róbach. Zaujala napríklad aj moderátorka večera Karin Haydu alebo speváčka Emma Drobná, víťazka zatiaľ posledného ročníka speváckej šou Superstar. Na akcii sa objavila aj Katarína Knechtová, čoskoro porotkyňa novej série Superstar.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#hviezda #móda #Celeste Buckingham #speváčka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nesledujte neustále svoje zdravie, ste zdravý ako rybička.
Ak cítite, že potrebujete zmeniť prostredie,...

+ Zabudnite na diéty, dôležité je aby ste sa sami cítili dobre vo svojom tele.
Udržiavajte si určitý odstup...