Bývalá jojkárka Hajdu vyrazila za módou: Takto vyzerá dnes!

01.02.2018 14:57

Moderátorské tváre, stále aktuálne, ale aj tie "vo výslužbe" sa stretli v stredu podvečer v jednom z bratislavských nákupných centier na otvorení nového módneho obchodu.

Bývalá moderátorka spravodajstva Zuzana Hajdu.
Bývalá moderátorka spravodajstva Zuzana Hajdu. Autor: Black-C

Hostiteľom bola talianska značka, ktorú s obľubou vyhľadávajú rôzne generácie dám, tie známe, samozrejme nevynímajúc. Pred objektívmi fotografov, ktorí na slávnostnom otvorení nechýbali, sa tak objavila napríklad Marianna Ďurianová či Katarína Brychtová alebo bývalá Miss Slovensko Veronika Husárová. Veľké prekvapenie niektorým novinárom, ale aj hosťom spôsobila niekdajšia televízna tvár JOJ-ky Zuzana Hajdu.

Sestry
		Daniela a Veronika Nízlové.
Bývalá
		moderátorka spravodajstva Zuzana
		Hajdu.
+17Moderátorka Katarína
		Brychtová.

Drobná blondínka sa v porovnaní s časmi z televíznych obrazoviek mierne zaoblila, jej sympatický úsmev a dlhé plavé kadere sú stále rovnaké. Akurát je z nej dnes už dvojnásobná mama a manželka. V rozhovore pred necelým rokom pre portál Čas.sk uviedla, že sa jej život sa dnes odohráva v celkom opačnom extréme v porovnaní s tým, keď bola v televízii. „Snažím sa byť čo najmenej nápadná, nerada sa vidím na fotografiách, nerada som stredobodom záujmu,“ uviedla vtedy. Tentoraz však istý záujem zvládnuť musela.

Moderátorka Marianna Ďurianová (v strede) so...
Moderátorka Marianna Ďurianová (v strede) so sestrami Danielou a Veronikou Nízlovými a svojím synom Romanom. Autor: Black-C

Na pozornosť doposiaľ nie je zvyknutý ani topmodel Filip Hrivňák, ktorého si zástupcovia talianskej značky na Slovensku povolali do úlohy „krstného rodiča“. Topmodel, ktorý sa ako jediný Slovák objavil na titulnej strane Vogue Hommes, pôsobí stále ako obyčajný usmiaty študent. Prestrihol stuhu pri vstupe do obchodu a s humorom zaželal zákazníkom zľavy.

Medzi ďalšími hosťami akcie bola napríklad aj šéfka Fashion TV Gabriela Drobová, speváčky Veronika a Daniela Nízlové či komička Evelyn. Módne podujatie si nenechali ujsť ani tváre modelingu Alexandra Gachulincová a Barbora Brušková, ktorá len nedávno predvádzala kolekciu Maison Margiela Artisanal v rámci kolekcií haute couture.

Model Filip Hrivňák otvoril novú predajňu...
Model Filip Hrivňák otvoril novú predajňu známej talianskej módnej značky.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Black-C

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Hajdu #otvorenie #obchod #móda #Marianna Ďurianová #Filip Hrivnák #celebrity
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neprejedajte sa sladkostí, nepadne vám to určite dobre, váha porastie.
Dávajte pozor na to, do čoho...

+ Čaká vás pokojný deň, nemáte sa čoho ani nikoho obávať.
Začnete si plniť svoje sny pokým máte peniaze a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk