Nádherná vojvodkyňa v Nórsku! Budúca mamička vyzerala ako diva

02.02.2018 13:20

Prvé dve tehotenstvá strávila vojvodkyňa Catherine z Cambridge zväčša oddychom. Trpela totiž ťažkými bolesťami hlavy, zvracaním a únavou. Pri tom treťom cestuje po Škandinávii!

Nórsky kráľ Harald V. viedol na slávnostnú...
Nórsky kráľ Harald V. viedol na slávnostnú večeru vojvodkyňu Catherine z Cambridge, manželku britského princa Williama. Autor: Reuters, POOL

Manželka princa Williama so svojou drsnejšou polovičkou pred pár dňami odštartovala oficiálne turné po severských krajinách a začali spoločne vo Švédsku. Odtiaľ sa vo štvrtok posunuli do Nórska, kde ich vítala celá kráľovská rodina. Catherine okamžite strhla na seba pozornosť, keď sa večer objavila na slávnostnej večeri.

Tehotná vojvodkyňa v nádhernej róbe Alexander McQueen vyrazila po boku kráľa Haralda V. na veľkolepý banket. Jej podoba zaujala okamžite fotografov, ale aj prítomných hostí.

Vojvodkyňa Catherine
		z Cambridge na
		slávnostnej...
Zľava: Nórska
		princezná Martha
		Catherine,...
+2Nórsky kráľ Harald V.
		viedol na
		slávnostnú...

Čoskoro už trojnásobná mama si obliekla na seba šaty z ateliéru Alexander McQueen – rovnakého módneho domu, v ktorom vznikli aj jej slávne svadobné šaty. Móda Catherine je už roky ostro sledovaná a keďže sa turné odohráva v zimných mesiacoch, tentoraz stavia predovšetkým na kabátoch či vlnených kúskoch. Viac si môžete prečítať aj v našej sekcii Žena.pravda.sk.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#návšteva #vojvodkyňa Catherine #Nórsko #Alexander McQueen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nevymýšľajte si, namiesto toho si plňte povinnosti v čas.
Počas dňa sa nezaoberajte len...

+ Čerstvé ovocie si môžete dopriať každé ráno, budete sa cítiť zdravo.
Prepočítate všetky výdavky na...