Záver erotickej ságy Päťdesiat odtieňov! Hviezdy ju uviedli v Paríži

07.02.2018 13:30

Tretí (a dúfajme, že posledný) film zo série Päťdesiat odtieňov vstupuje v týchto dňoch do kín po celom svete. Celkom prvú premiéru absolvovali jeho hviezdy v Paríži.

Herecká dvojica Jamie Dornan a Dakota Johnson...
Herecká dvojica Jamie Dornan a Dakota Johnson pózujú v Paríži na svetovej premiére filmu Päťdesiat odtieňov slobody. Autor: Francois Mori

Herečka Dakota Johnson a jej kolega Jamie Dornan pricestovali do metropoly Francúzska už pred pár dňami, aby tu spoločne uviedli záver príbehu netradičnej lásky medzi Anastasiou Steeleovou a Christianom Greyom. Fanúšikovia určite už vedia, ako dopadne – konieckoncov väčšina z nich čítala knihy. Ale obraz je obraz a popularita aj pôvaby dvoch ústredných hrdinov je veľkým lákadlom.

Herečka
		Dakota Johnson sa predviedla
		na...
Speváčka
		Rita Ora pózuje fotografom.
+3Spevák Liam Payne a
		speváčka Rita
		Ora...

Na slávnostnom premietaní v Paríži sa objavila Dakota Johnson v bielej kreácii Prada pošitej drobnými flitrami. Na bielu stavila aj ďalšia herečka z filmu a tiež speváčka titulnej skladby – kosovská rodáčka Rita Ora.

Dornan, ktorý je už niekoľko rokov idolom mnohých ženských diváčok, priviedol so sebou aj manželku Ameliu Warnerovú. Tá ho verne sprevádza na väčšine premiérových podujatí či vyhláseniach cien.

Do slovenských kín vstúpi novinka vo štvrtok, no už deň predtým čaká vybraných hostí špeciálne premiérové predstavenie aj s účasť známych tvárí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Päťdesiat odtieňov slobody #paríž #Jamie Dornan #Dakota Johnson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Mali by ste si dopriať oddych aj od pozerania televíznych seriálov.
Budete riešiť financie, avšak nemajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk