Smotánka Česka aj Slovenska plesala v Prahe: Takto vyzerali dámy!

26.02.2018 09:18

Hoci oficiálne je už plesová sezóna skončená, uplynulý víkend sa v Prahe zabávali českí aj slovenskí hostia na plese, ktorý má príznačný názov - Česko-Slovenský.

Sestry Carmel (vľavo) a Celeste Buckingham.
Sestry Carmel (vľavo) a Celeste Buckingham. Autor: Česko-Slovenský ples/ Pavel Dvořák

Bola to výnimočná príležitosť pre mnohé dámy vyraziť na podujatie a predviesť sa vo večerných šatách. Medzi hosťami akcie nechýbala ani tento rok speváčka Celeste Buckingham, ktorej robila spoločnosť aj sestra Carmel. Ďalšie súrodenecké duo zastúpili sestry Daniela a Veronika Nízlové.

Pozvanie tento rok znovu prijala aj Lucia Hablovičová, ktorú na podujatie obliekla značka Hellenski, za ktorou stojí dizajnérka Ema Klein. Hablovičová provokovala pomerne výrazným rozparkom.

Moderátormi večera bola Zorka Hejdová a
		Roman...
Na
		podujatí sa zúčastnila aj Lucia
		Hablovičová....
+21Moderátorkou večera
		bola Zorka Hejdová.

Aj ďalšia Slovenka, herečka a cestovateľka Andrea Kerestešová prekvapila zvodnou večernou toaletou. Čierna kreácia zložená zo sukne a priehľadného topu s rolákovým golierikom odhaľovala jej hladkú čiernu podprsenku.

Jednu z najkrajších rób večera predviedla bývalá Miss a moderátorka televízneho spravodajstva Gabriela Kratochvílová. Červená kreácia na jedno rameno, ktorá obkresľovala jej tehotenské krivky, jej robila skvelú službu a hnedovláska vyzerala skrátka očarujúco.

Moderátorka a bývalá Miss Gabriela...
Moderátorka a bývalá Miss Gabriela Kratochvílová Lašková. Autor: Česko-Slovenský ples/ Pavel Dvořák

Podobne sa vydaril výber aj speváčke Monike Bagárovej. Zlatá kreácia bez ramienok bola na pohľad síce celkom jednoduchá, ale plnila svoj účel – zdôraznila pôvaby mladej speváčky, ktorú tentoraz sprevádzal na akcii aj partner Dávid Hodek.

Medzi hosťami večera nechýbal ani Vašo Patejdl, herec Martin Dejdar či herečka Hana Gregorová. O moderovanie akcie sa postarala česká moderátorka Zorka Hejdová a slovenský herec Roman Pomajbo.

Na podujatí nechýbala ani speváčka Monika...
Na podujatí nechýbala ani speváčka Monika Bagárová. Vzala so sebou aj svojho partnera Dávida Hodeka. Autor: Česko-Slovenský ples/ Pavel Dvořák

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Celeste Buckingham #Monika Bagárová #Gabriela Kratochvílová #Česko Slovenský ples
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zrelaxujte sa a doprajte si chvíľu osamote, potrebujete regeneráciu.
Pravidlá treba dodržiavať, hlavne ak...

+ Nepredbiehajte udalostiam a počkajte na to čo vám povie lekár.
Neprepínajte svoje sily, potrebujete prácu...