Kolumbijská bohyňa prišla ako kvetina! Jej sexi telo rozkvitlo

28.02.2018 11:30

Charitatívny večer prilákal do Beverly Hills okrem Sofie Vergara aj Stevena Spielberga či Ritu Wilsonovú.

Sofia Vergara sa ako krásna kvetina predviedla na červenom koberci charitatívneho podujatia nadácie pre boj s rakovinou, ktorú organizovala Women's Cancer Research Foundation. 45-ročná hviezda seriálu „The Modern Family“ a najlepšie platená televízna herečka vyzerala pred objektívmi sviežo a zvodne zároveň.

Sofia Vergara počas charitatívnej akcie na...
Sofia Vergara počas charitatívnej akcie na podporu boja proti rakovine - Women's Cancer Research Foundation v Beverly Hills. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Kolumbijská bohyňa predviedla vo výrazných šatách opálenú pokožku a pekný dekolt, na perách jej žiaril tmavý rúž. Nezabudla ani na šperky, na večer zvolila výrazné náušnice posiate zelenými kameňmi, na ruke mala diamantový náramok. Počas akcie sa po jej boku pohyboval jej manžel, herec Joe Manganiello.

Návrhár Tom Ford a  Rita Wilson počas...
Návrhár Tom Ford a Rita Wilson počas charitatívnej akcie na podporu boja proti rakovine - Women's Cancer Research Foundation v Beverly Hills. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Okrem televíznej hviezdy prišli večer nadácie podporiť aj ďalšie slávne tváre – manželka Toma Hanksa, Rita Wilson, dorazila v sprievide návrhára Toma Forda a manželského páru Steven Spielgerg a Kate Capshaw. Wilson bola sama onkologickou pacientkou, keď bojovala s rakovinou prsníka, ochorenie jej diagnostikovali v roku 2014. Liečba ju pripravila o oba prsníky.

Speváčka Jennifer Hudson počas
		charitatívnej...
Návrhár
		Tom Ford a  Rita Wilson
		počas...
+3 Sofia Vergara počas
		charitatívnej akcie
		na...

Po boku Spielberga sa usmievala Kate Capshaw, ktorá je manželkou oscarového filmára takmer 30 rokov, spoločne vychovali 5 detí. Na červených kobercoch sa zvyčajne objavujú bok po boku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sofia Vergara #Steven Spielberg #Rita Wilson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku