Balzerová pred sedemdesiatkou uchvacuje! Takto vyzerá stelesnený šarm

Sympatický úsmev na tvári obľúbenej českej herečky Elišky Balzerovej sa rokmi nemení.

02.03.2018 00:00

Napriek tomu, že v máji oslávi 69. narodeniny, dokáže stále na seba pritiahnuť pohľady. Jej šarm z nej totiž priam srší a vek na tejto skutočnosti nič nemení.

Zľava:  Tatiana Vilhelmová, Jiří Vejdělek a... Foto: Profimedia
Tatiana Vilhelmová, Jiří Vejdělek a ELiška Balzerová Zľava: Tatiana Vilhelmová, Jiří Vejdělek a ELiška Balzerová na premiére filmu Otcova volga .

V spoločnosti hereckých kolegov sa objavila na premiére filmovej novinky Otcova volga režiséra Jiřího Vejděleka. Spolu so svojou filmovou dcérou, ktorú stvárňuje Tatiana Vilhelmová, sa na plátne vydajú po stopách bývalých mileniek jej práve zosnulého manžela. Na tento účel im poslúži jeho stará volga – veterán GAZ 21.

Na slávnostnej pražskej premiére si Balzerová zapózovala pred plagátom s Vilhelmovou aj režisérom snímky. S ním má už na konte aj iný, divácky veľmi úspešný film, Ženy v pokušení (2010). Práve táto komédia ju opäť vystrelila medzi české hviezdy a Balzerová sa začala pravidlene objavovať vo filmových projektoch.

Oblečená v bledých tónoch vyzerala výborne. Roky svoj imidž herečka takmer nemení, škandály sa okolo nej nikdy netočili. Žije vyše 40 rokov v manželstve s producentom Janom Balzerom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Eliška Balzerová #Otcova volga

+ Nebuďte negatívny, privolávate si tak sami zlé veci.
Každý má v niečom pravdu, preto nezatracujte názor iných....

+ Využite pekné počasie a choďte sa prejsť do prírody, prospeje vám to.
Situácia bude ďalšie dni poriadne napätá,...