Fíha! Mini je presne dĺžka stvorená pre štíhle Stalloneho dcéry

02.03.2018 00:00

Dievčatá sa v Los Angeles na párty módneho domu Chanel pochválili postavičkami, ktoré zredili po ich mame, modelke Jennifer Flavinovej.

Médiá si krásne dcéry Silvestra Stalloneho začali viac všímať potom, čo sa v roku 2017 stali Miss Golden Globe. Odvtedy sú pekné tínedžerky varené-pečené na červených kobercoch hollywoodskych podujatí. A treba priznať, že patria k ich ozdobám.

Zľava: Scarlet  Stallone a Sophia Rose...
Zľava: Scarlet Stallone a Sophia Rose Stallonepočas párty módneho domu Chanel. Autor: Profimedia

21-ročná Sophie a len 15-ročná Scarlet sa objavili pred fotografmi počas párty „We Love Coco“ pri príležitosti oslavy legendárnej značky Chanel v Los Angeles. Obe prišli v šatách spomínanej značky a obe v nich nechali vyniknúť svojim pekným postavičkám. Dlhonohé a štíhle tmavovlásky zdelili krivky po ich slávnej mame, vychytenej modelke Jennifer Flavinovej. Ich tretia sestra, Sistine, na podujatí tento raz chýbala.

Podobne ako iní potomkovia slávnych osobností, aj Stalloneho dcéry už majú za sebou prvé kroky v módnom biznise. Dievčatá majú podpísané zmluvy s prestížnou agentúrou IMG models a za sebou aj zopár módnych prehliadok či kampaní.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Silvester Stallone #dcéry #Chanel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepredvádzajte sa pred svojimi priateľmi, zle to dopadne.
Robte, čo vás baví, potom budete so životom nad...

+ Ak chcete schudnúť, vyraďte zo svojho života pečivo a sladkosti.
Kúpa zviertka vás vyjde viac peňazí ako...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk