Uma Thurman má svoj mladý klon! Pozrite sa, toto je jej 19-ročná dcéra

05.03.2018 00:00

S manželkou Umou Thurmanovou kedysi patrili medzi miláčikov Hollywoodu. Ich nečakaný rozvod prekvapil. Herec Ethan Hawke má však konečne "náhradu".

Ethan Hawke a jeho dcéra Maya Hawke, ktorej...
Ethan Hawke a jeho dcéra Maya Hawke, ktorej matkou je herečka Uma Thurman, na červenom koberci. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Známy umelec a filmár sa v sobotu večer objavil na vyhlásení cien Film Independent Spirit Awards a spoločnosť mu na červenom koberci robila dáma, nápadne podobná jeho bývalej životnej partnerke. Nie je to však žiadne prekvapenie. A nejde o žiaden mladší klon. Teda vlastne áno, ale pokrvný!

Hawke totiž na vyhlásenie cien vzal so sebou 19-ročnú dcéru Mayu Hawkeovú, ktorej mamou je práve slávna hollywoodska hviezda. Zdedila po nej pôvab aj patričnú výšku, keďže Thurman sa radí medzi najvyššie herečky v Hollywoode. Mladučká Maya v kvetinových šatách Zac Posen pôsobila na červenom koberci veľmi uvoľnene a spokojne.

Herečka
		Saoirse Ronan v kreácii Prada.
Herečka
		Allison Janney v kreácii od
		Pamely...
+14Herečka Elizabeth Olsen
		v kreácii Zuhair Murad.

Po rodičoch pritom nezdedila len slávne meno, ale zdá sa, že aj chuť a lásku k herectvu. Koketuje s ním už pár rokov a nedávno sa dočkala vytúženého úspechu. Role v populárnom seriáli Stranger Things. Maya by sa mala objaviť v jeho tretej sérii, ktorá sa však na obrazovky dostane až v roku 2019. Okrem toho má vraj ešte niekoľko menších projektov.

Mimochodom, zdá sa, že slávni rodičia majú deti takpovediac podelené. Keď pred časom oceňovali Thurmanovú na filmovom festivale v Karlových Varoc, spoločnosť jej robili všetky tri deti – dve od Hawkea – dcéra Maya aj syn Levon a tiež najmladšia Luna.

Umu Thurman vo Varoch sprevádza aj syn a  dcéra.
Umu Thurman vo Varoch sprevádza aj syn a dcéra.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Film Servis Festival Karlovy Vary
#sláva #Maya Hawke #herectvo #Ethan Hawke #dcéra
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyzeráte veľmi dobre, pamätajte si to každý deň.
Všetko dopadne dobre, prečo stále stresujete a šírite...

+ Radujte sa z každého okamihu a tešte sa zo svojho života.
Čaká vás okamih pravdy, ktorý vás vyslobodí z...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk