Sexy Havranová z Oteckov na premiére: Z dámy tínedžerka v teniskách!

14.03.2018 13:00

Vďaka seriálu Oteckovia je slovenská herečka Mária Havranová novým idolom z televíznych obrazoviek. V utorok večer nechýbala ani na premiére nového filmu Backstage - hrá v ňom hlavnú rolu.

Herečka Mária Havranová na premiére filmu...
Herečka Mária Havranová na premiére filmu Backstage. Autor: Profimedia

Dvadsaťpäťročná Havranová sa v novinke v réžii Andrey Sedláčkovej ocitla pred kamerami ako talentovaná partnerka a členka tanečnej skupiny. Snaha partie zabodovať v talentovej súťaži prináša do ich životov mnoho zmien, ale aj dramatických a trpkých situácií.

Havranová sa musela kvôli snímke účiť náročné choreografie aj tance, čo sa nezaobišlo bez svalovice, ba dokonca zranení. Ako pre médiá uviedla režisérka Sedláčková, talentovaná Slovenka sa toho zhostila viac než dobre.

Aj na utorňajšiu premiéru dorazila „sexy učiteľka“ z Oteckov v pomerne mladistvej a ležérnej kreácii. Čierne šaty s kalichovými rukávmi doplnila teniskami s bodkovaným vzorom.

Na slávnostnom premietaní novej snímky Backstage sa objavilo množstvo známych tvárí. Nechýbali medzi nimi ani členovia tanečnej formácie The Pastels, ktorí vo filme predvádzajú svoje tanečné umenie, prišla herečka Judit Bárdos, speváčka Emma Drobná či porotca a spevák Ben Cristovao, ktorý spolu s Máriou Čírovou k filmu naspievali titulnú skladbu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #premiéra #Mária Havranová #Oteckovia #Backstage

+ S cvičením začnite pomaly, v opačnom prípade by ste si mohli ublížiť.
Dajte si na chvíľu pokoj od práce,...

+ Samota vám na pár dní prospeje, užite si tieto svoje dni.
Pri peniazoch dajte nie len na rady odborníkov,...