Bičan s partnerkou prvýkrát oficiálne! Lásku ukázal aj Popovič či Bárdos

Hovorí sa, že časom lásky je máj, ale známi Slováci si hrkútajú už v marci. Na premiére filmu Backstage sa objavilo niekoľko "nových" párikov.

15.03.2018 13:32
debata (3)
Moderátor a zabávač Andrej Bičan a jeho... Foto: Profimedia
Moderátor a zabávač Andrej Bičan a jeho priateľka Michaela. Moderátor a zabávač Andrej Bičan a jeho priateľka Michaela.

Premietanie nového filmu z prostredia talentovej súťaže, v ktorom sa predstavia členovia The Pastels, ale aj Mária Havranová, Ivana Chýlková či Roman Luknár, sa konalo pred pár dňami v jednom z bratislavských multiplexov. Pozvanie prijali mnohí účinkujúci, ale aj známe tváre domáceho šoubiznisu.

Herečka Judit Bárdos so svojím priateľom na... Foto: Profimedia
Herečka Judit Bárdos so svojím priateľom na premiére filmu Backstage. Herečka Judit Bárdos so svojím priateľom na premiére filmu Backstage.

Pozornosť vzbudil nepochybne zabávač a moderátor Andrej Bičan, ktorý sa vôbec prvý raz oficiálne objavil na verejnosti s novou priateľkou. Ide o dvadsať rokov mladšiu Michaelu, s ktorou síce 47-ročný Bičan žije už rok v jednej domácnosti. Doposiaľ sa však oficiálnym akciám vyhýbali.

O novinky sa s médiami podelil aj hudobník Tomi Popovič, ktorý sa pred časom rozišiel s moderátorkou Barborou Rakovskou. Do kina si totiž vyrazil s novou priateľkou, ktorá sa netajila náklonnosťou k nemu a pred objektívmi pózovala s rukou v „majetníckom“ objatí okolo Popovičovho drieku. Každému teda bolo jasné, že nie sú len kamaráti.

Hudobník Tomi Popovič s novou priateľkou v... Foto: Profimedia
Tomi Popovič Hudobník Tomi Popovič s novou priateľkou v spoločnosti. Na premiére filmu Backstage.

Treťou dvojicou, ktorá mohla byť pre niekoho prekvapením, bola herečka Judit Bárdos a jej priateľ. Príťažlivá herečka sa na verejnosti často neukazuje a o svojom súkromí hovorí veľmi sporadicky a opatrne. Tentoraz však Backstage zhliadla spoločne so svojím partnerom a dokonca si zapózovali aj pred objektívmi.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #láska #partner #Judit Bárdos #Andrej Bičan #Backstage #Tomi Popovič